Kezdőoldal » Ételek, italok » Konyhai praktikák » Lucskos káposztát készülök...

Lucskos káposztát készülök főzni. Jó lehet-e az úgy, hogy nem teszek bele füstölt csánkot, hanem csak a levét teszem bele víz helyett?

Figyelt kérdés
Nem feltétlen kell bele füstölt csánk, csak az a lényeg, hogy (ha van) legyen benne valami füstölt hús. Én csánk levére gondoltam...mert egyébként hús lesz benne elég (sok) (csak nem füstölt)
2020. ápr. 25. 15:39
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Zilahy Ágnes nem tudott róla, hogy füstölt csánk(?) kellene a lucskos káposztába. Pedig ő autentikus!
2020. ápr. 25. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Lucskoskáposztába soha nem szoktam füstölthúst tenni. Esetleg a székelykáposztába, de abba sem szükséges!
2020. ápr. 25. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Köszi!! - Zilahi Ágnessel együtt én sem tudom úgy, hogy kell bele füstölt csánk (de ezt le is írtam, még a kérdéssel együtti kommentben....és én is úgy tudom, hogy nem is feltétlen kell bele füstölt, csak olyan recept szerint szoktam csinálni,(és izleni szokott...persze, lehet, hogy füstölt akármi nélkül is ugyanolyan finom) ami ír bele füstölt húst. Lehet, talán érdemesebb is lett volna úgy kérdeznem (mert jobban az érdekelne, hogy, ha az este főzött füstöltcsánk levét használom vízhelyett a lucskos főzéséhez, Nem lesz-e abból 'baj'? Félig kocsonyás állagú (hűtőben volt)
2020. ápr. 25. 16:26
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Mi az, hogy füstölt CSÁNK?
2020. ápr. 25. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Föstölt csülök (sertés sonka alatti rész)(csontos rész...a térd környéke...kicsit hasolóan mutat, mint maga a sonka, csak zsírosabb, bőrösebb...
2020. ápr. 25. 17:05
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell bele semmi füstölt, a tegnapi lé ha bele akarod rakni megfelel, csak sósságot, zsírt vedd figyelembe.
2020. ápr. 25. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Köszi!! Szerintem régebben én sem szoktam füstöltet beletenni....aztán jó darabig nem is főztem (volt csajom, aki főzött), most megint "főző üzemmódba kerültem"..és egy olyan receptbe futottam bele, ami ír bele füstöltet - igaz, azt is megjegyzi, hogy nem feltétlen kell bele - van aki így csinálja, van aki úgy. Nekem ez így nagyon ízlik, igaz, nem biztos, hogy éppen pont a füstöltakármitől...merthogy régen, amikor füstölt nélkül csináltam, akkor is, azt is nagyon szerettem. Úgyis az az egyik legnagyobb bajom, hogy mindent szeretek (mindent is). És, nagyon is. (ffi 63)
2020. ápr. 25. 18:20
 8/11 A kérdező kommentje:
Ez a megjegyzés már 'off' - nak számít. A volt csajommal azért nem főztem, mert nagyon drága puccos konyhája volt, és csak zöldséget pucolni engedett (és egyéb, hasonló előkészítő munkákat, de) a főzőberendezés közelébe se engedett (...jó, most egy kicsit túloztam...de a lényeget tekintve így volt)
2020. ápr. 25. 18:24
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Milyen kár, hogy az ilyen csajok is megöregszenek! De hát ki az isten birná ki, (birnákide birnáki) a főztjéért együtt élni egy zörgő-morgó vénasszonnyal?
2020. ápr. 25. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Nem csak a főztjéért, és nem csak az asszony öregszik. Bírnám én még, ha tehetném (a volt csajom főztjét enni)...és az egyebeket is
2020. ápr. 25. 21:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!