Kezdőoldal » Ételek, italok » Konyhai praktikák » Krumplis tészta , tojásos...

Krumplis tészta , tojásos nokedli kisokos ?

Figyelt kérdés

Eddig mindkét ételt üvegesített friss hagymával készítettem, aztán eszembe jutott, hogy létezik szárított és pirított vöröshagyma is.

Ha ezekből készíteném, mennyivel lenne másabb az ízük ?

Van valakinek tapasztalata e téren ?



2020. okt. 27. 16:31
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
74%

Ja, bocs 16-os, természetesen elfogadjuk a hagyma ellenességedet. Mindenkinénél van olyan, hogy valamit nem szeret.

Szegény Cooky sem szereti a sajtot. Én meg a savanyúságokat.

2020. okt. 29. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
100%
Ja, persze... És aki nem kóstolta még a gyilkos galócát, az se dumáljon mindenféle hülyeséget, hogy nem szabad megenni... :-D
2020. okt. 29. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:

#21: Nem hagymaellenes vagyok, hanem BETEG LESZEK TŐLE, MERT NEM BÍRJA A GYOMROM. Főleg töményen. Mit nem lehet ezen érteni? Nyilván nem kóstolok meg olyasmit, amitől TUDOM, hogy beteg leszek. Sajnálom, hogy ennyire nem megy az értő olvasás sokaknak.

Tudjátok mit? Kívánom, hogy érjétek meg, hogy ez milyen érzés. Nem szokásom rosszat kívánni másoknak, de ez az értetlenség kb. olyan, mintha a tejfehérje/tejcukor érzékenyekre rá akarnátok erőltetni a tejtermékeket, a gluténérzékenyekre a lisztes cuccokat, a cukorbetegeket meg cukros kajákkal tömnétek.

2020. okt. 29. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 A kérdező kommentje:
#23, szerintem értette a lényeget. :)
2020. okt. 29. 19:35
 25/25 A kérdező kommentje:

#22, most mit jössz itt a gyilkos galócával ?

Azt nagyon könnyű felismerni, mert kés van a kezében és tetkó a kalapján.

:)

2020. okt. 29. 19:36
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!