Kezdőoldal » Ételek, italok » Konyhai praktikák » Hogyan kell a töltött káposztá...

Hogyan kell a töltött káposztához rántást készíteni?

Figyelt kérdés
Olvasom a recepteket, de egyik sem tér ki arra, mi az a rántás, hogyan kell elkészíteni? mikor kell a gombóchoz adni?-teljesen hagyományos töltött káposztát szeretnék készíteni!

#karácsony #töltött káposzta #töltött kapuszta
2020. dec. 21. 22:41
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%

A rántáskészítést előttem leírták, azt nem ismétlem.

Én nem rántom be, de már láttam, hogy más, aki berántja hogy csinálja.

A megfőtt gombócokat kiszedi egy tálra és csak a maradék aprókáposztát rántja be, amit alaposan elkever, amikor beleteszi a rántást és amikor összeforrt és teljesen kész, akkor mennek vissza a gombócok.

Kérdező, hacsak nem meglepetésként készíted anyukádnak, a legegyszerűbb az lenne, ha őt kérdeznéd, hogy szokta e rántani, mert az emberek 80%-a nem rántja be.

2020. dec. 22. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
20%
Valóban nem mindenki rántja be, de ez esetben sokan 1-2 marék rizst is főznek bele, a gombócokkal kb. egyidőben rakják hozzá, hogy legyen ideje megfőni.
2020. dec. 22. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem rántom be, de rizst sem szoktam pluszban bele rakni. Rizs van elég a töltelékben!
2020. dec. 22. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
32%

Pici zsírt megolvasztasz, majd gyorsan elkeversz benne egy teáskanál réteslisztet, majd egy fél teáskanál pirospaprikát. Ajánlott gyorsan dolgozni, mert a pirospaprika szeret leégni!

Ezek után másfél-két deci vizet, vagy káposztalét (amit előre odakészítettél) ráöntesz a zsíros-lisztes paprikára, jól elkevered csomómentesre és beleöltöd a kajába. Majd azt is elkevered és kész!

2020. dec. 22. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
65%

A 12-es választ miért kellett lepontozni??

Nem azt írta, hogy ő úgy készíti, hanem, hogy tudomása szerint vannak, akik...

és ha ő is úgy készítené, miért lenne baj?

Ahány ház, annyi szokás! Hagyjátok már abba ezt ökörködést a lepontozással! Tiszta dilisek vagytok!

2020. dec. 23. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!