Kezdőoldal » Ételek, italok » Konyhai praktikák » Milyen gyakran mosod ki a...

Milyen gyakran mosod ki a mélyhűtőt?

Figyelt kérdés
Milyen időközönként érdemes kimosni?
2020. dec. 24. 05:12
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Úgy félévente üresre eszem, leolvasztom és akkor.
2020. dec. 24. 05:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
69%
Én is 6 havonta kb. Nem olvasztom le a hűtőt, mert a mai hűtőket már nem kell. Kiveszem csak polconként és elmosom. Mikor megszáradt visszateszem. A sima hűtő polcait hetente elmosom.
2020. dec. 24. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Fél évente.
2020. dec. 24. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Mélyhűtő van a kérdés középpontjában. Nem sima hűtő.

Azért köszi a választ.

2020. dec. 24. 11:41
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Egy évben egyszer, január végén szoktam.
2020. dec. 24. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Kombi van. Fél évente, májusra kiürül az összes zöldség, egyebek, akkor olvasztom. És dec. elején, amikor már a tele fiókokat ki tudom rakni a hidegben annyi időre, míg ismét leolvasztom. A normál részt persze gyakrabban kipakolom, kitörlöm, de akkor nem olvasztom.
2020. dec. 24. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Mivel évek óta kénytelen vagyok egy kritikán aluli Electroluxszal kombinált hűtővel szopni, negyedévente le kell olvasztanom, ilyenkor az egészet kitakarítom. Normális minőségű gép esetén legfeljebb félévente állnék neki, leginkább olyankor, amikor valami kiborul a fiókokban.
2020. dec. 24. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Eddig évente csináltam, amíg volt fagy télen. Most nincs elég hideg, hogy ki tudjam pakolni a mélyhűtő ládát és ne olvadjon fel. Ki meg sosem ürül, mert jön a vad és a hal, meg a baromfi rendszeresen.
2020. dec. 25. 19:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!