Kezdőoldal » Ételek, italok » Konyhai praktikák » Miért kell a nokedlit langyos...

Miért kell a nokedlit langyos vízzel készíteni?

Figyelt kérdés
2010. aug. 14. 14:51
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Hát én simán a csapból a hideg vizet engedem hozzá. Még sosem próbáltam langyossal, lehet, úgy hamarabb, könnyebben ki lehet keverni.
2010. aug. 14. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
81%
Ezt még nem hallottam.Forrásban lévö vizbe kell szaggatni majd ha felül úszik leszürni és hideg vízzel lehütteni(csak rövid ideig).
2010. aug. 14. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
87%

elso jol mondja, sokkal hamarabb ki lehet ugy fozni, de vigyazni kell mer ha tul sokaig fozzuk akkor tul puha lesz.


legalabbis igy vettem ki, mert szoktam anyumat nezni ahogy foz. :D


20F

2010. aug. 14. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Én mindig hideg vízzel csinálom és tök finom lesz.
2010. aug. 14. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Miért kellene? Anyum csak megnyitja a csapot, aztán kész, ami jön, jön. :) Amúgy Noched Lee. :D
2010. aug. 14. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
54%
Langyossal tényleg könnyebb kikeverni - bár úgy sem egy kéjutazás :P
2010. aug. 14. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
tegnap 15.02-es a galuskát nem "lehütteni" kell, miután kiszeded a szűrővel, hanem le öbliteni, hogy ne ragadjon a főző létől. Ha frissen akarják fogyasztani, miért jó ha hideg a galuska? Olyankor akár meleg vizzel is le lehet öbliteni,hogy meleg maradjon.Ja és ne felejtsük el a zsiradékot rá. Van egy közmondás: Összeragadt mint a zsirtalan tészta.
2010. aug. 15. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Tévedés hogy jól ki kell keverni a noki tésztát sőt ellenkezőleg!
2010. aug. 21. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!