Kezdőoldal » Ételek, italok » Konyhai praktikák » Mi számít felengedett húsnak,...

Mi számít felengedett húsnak, ételnek?

Figyelt kérdés
Kaptam fagyasztott kacsát, ami -20 fok alatti hőmérsékleten volt fagyasztva és vákuumcsomagolt. Kb 40-50 percet volt kinti hőmérsékleten, de nem napon. Mikor hazahoztam majdnem az egész még kőkemény volt, de az egyik combnak a bőre széle már puha volt 2-3 mm szélességben egy kis részen. Csak a bőre és csak egy kis sávban, amúgy az egész kőkemény volt még. Visszafagyasztható még? Pörkölteket, zöldségeket, bolognai szószt -19 fokon meddig lehet biztonsággal fagyasztóban tárolni?

#fagyasztott #kacsa #mélyhűtött ételek
2021. febr. 26. 14:52
 1/4 anonim válasza:
90%
Ami ki van olvadva.
2021. febr. 26. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Nyugodtan vissza fagyaszthatod, nem lesz semmi baja.
2021. febr. 26. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Ami ki van olvadva. De nyugodtan vissza lehet fagyasztani. Hacsak nem mirelites készkaja, mert azt nem szabad visszafagyasztani.
2021. febr. 26. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 alletta ***** válasza:
100%

semmi baja nem lesz, visszafagyasztható. majd ha elkészíted, nektek sem lesz semmi bajotok tőle. az a pici olvadás rajta nem számít felolvadtnak, mivel nem az egész kacsa olvadt fel.

én általában egy hónapon belül elfogyasztom a fagyasztott kajákat. jól jönnek, mikor "sűrű" a napom.

2021. febr. 26. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!