Kezdőoldal » Ételek, italok » Konyhai praktikák » Ez kiolvasztásnak számít?

Ez kiolvasztásnak számít?

Figyelt kérdés
ma vettem friss pulykát.beraktam a mélyhűtőbe,mert azt hittem később kell.kiderült,mégis 3 nap múlva kell megcsinálnom.a mell része kicsit már megfagyott(egész pulyka)a többi része puha.kb 2 órát volt bent.visszatehetem a hűtőbe,és maradhat 3 napig,vagy ez már felolvasztásnak számít?

2018. dec. 22. 18:49
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

NEm értem, ha betetted a fagyasztóba, akkor miért nem hagyod ott három napig, amire meg akarnád csinálni?

A normál hütöben eléggé a határon van a három nap, én nem kockáztatnám, hogy adott esetben rossz lesz.

2018. dec. 22. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
A csomagolásra az van írva,hogy 27.-ig jó.. Akkor csak eláll addig...De ez a 2 óra fagyasztó ártott?baj,hogy visszatettem a hütőbe?csak a mell teteje volt fagyos.
2018. dec. 22. 19:18
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Elvileg ennyi nem kellene, hogy ártson.
2018. dec. 22. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszönöm mind 2 választ.akkor megnyugodtam.amúgy a hűtőm is maxon van.remélem nem ártott.csak mert mindig azt hallom,hogy fagyasztás után 24 órán belül fel kell használni...
2018. dec. 22. 19:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!