Kezdőoldal » Ételek, italok » Konyhai praktikák » Elkészítenétek így levest?

Elkészítenétek így levest?

Figyelt kérdés

Nem volt itthon már leves, boltba meg nem akartam elmenni zacskós levest venni, ezért azt találtam ki, hogy elkészítem itthon a ''zacskós,, levest.


Forraltam vizet, majd beleöntöttem egy pohárba és tettem bele ételízesítőt, tárkonyt, sót és borsot ugymond zacsis levest imitáltam! Most ittam meg az előbb és eskü olyan finom lett hogy hűha! Nem gondoltam volna ezt, lehet nem is eszek mostantól más leveseket nagyon mivel ez annyira finom volt és baromi könnyű is volt elkészíteni és még rossz ízfokozós mellékíze sem volt mint a zacskósleveseknek!


Szerintem érdemes kipróbálni olyan napokon mikor nincs kedved főzni meg nincs már leves otthon, de szeretnél valami ''különlegeset,, te magad alkotni!(:



#leves #házilag ételízesítővel #nagyon finom
2021. márc. 3. 11:33
 1/7 anonim ***** válasza:
78%

Ez nem leves, hanem fűszeres melegvíz. :D


Amúgy igen, híve vagyok a "freestyle" leveseknek, csak nem ilyen formában.

2021. márc. 3. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Csinálj inkább házi leveskockát lefagyasztva zölxsévek összedarálásával! Azt bármikor előkaphatod a fagyasztóból és rendes levesalap lssz belőle.
2021. márc. 3. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Nos, igen, ez a zacskós leves vintage változata. 😎
2021. márc. 3. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
90%
Most mit mondjak, nem véletlenül hívják gúnynéven vegeta levesnek a menzás hús,-csont,-zöldség, stb fantázianevű, semmi beltartalommal nem rendelkező leveseket. Nem te találtad fel a spanyolviaszt. De én azért ezt nem nevezném levesnek.
2021. márc. 3. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Hasonló sebeséggel már egy tojásos leves is kész és még beltartalma is van.
2021. márc. 3. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
26%

Én a füszereket beletettem volna a vízbe és EGYÜTT forraltam volna fel, akkor még ízesebb.

Ha csak folyadéknak akarod, akkor rendben, ha tényleg levesnek, akkor némi zöldségfélét - egész vékonyra darabolva 10 perc alatt puha - meg esetleg valami tésztát tegyél bele, úgy még jobb.


5-ös: a tojásos leves nem igazán több annál, amit a kérdezö csinált.

2021. márc. 3. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
67%
Nem.
2021. márc. 5. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!