Kezdőoldal » Ételek, italok » Konyhai praktikák » Rengeteg tv paprikám lett....

Rengeteg tv paprikám lett. Hogy tudnám "tartósitani"?

Figyelt kérdés

Mi nagyon nem szeretjük.Lecsót már rengeteget raktunk el,meg per pilalnat venni se tudok paradicsomot.De nem nagyon szeretném ha rajtunk maradna és ki kéne dobnom.

A fagyasztom teli van.


Köszönöm szépen.


2010. aug. 28. 15:35
 1/6 anonim ***** válasza:
76%
Eladni nem tudnád?
2010. aug. 28. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
75%

Ha van hűvös pincéd, csomagold egyenként papírba, és rakd a pincébe, Karácsonykor friss paprikát ehettek.

Bár az első válaszoló tippje is jó, szólj egy zöldségesnek, valószínű megvásárolja. Vagy írd ki a kapura, hogy paprika eladó. Én is szívesebben venném a termelőtől, mint a zöldségestől.

2010. aug. 28. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Savanyúságnak káposztával töltött paprika, esetleg csinálhatsz belőle ajvárt ha szeretitek.
2010. aug. 28. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Írtad, hogy tele a fagyasztód, de lehet, hogy az én módszeremmel jut még hely egy kevés paprikának: úgy szoktam eltenni a fagyasztóba, hogy kicsumázom, és a fagyis tölcsérhez hasonlóan egymásba dugom őket. Így egy rakás paprikát tudok lefagyasztani és csak egy vékony rudacska az egész :=) Általában 5-6 darabos csomagokat készítek, ennyi megy nálunk pl. egy töltött paprikába, de egy lecsó alapnak is elég ennyi.
2010. aug. 28. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Mi egyenként újságpapírba szoktuk csomagolni és hűvös helyre tenni, így nagyon sokáig eláll.
2010. szept. 3. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
csináld meg savanyúságnak, káposztával töltve :)
2010. okt. 18. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!