Kezdőoldal » Ételek, italok » Konyhai praktikák » Főtt kukoricát hogyan melegítsek?

Főtt kukoricát hogyan melegítsek?

Figyelt kérdés

Csöves kukoricát főztem tegnap, maradt belőle, bár nem terveztem.

Frissen ugye maradt a főzővízben, úgy szokták, de éjszakára azért csak nem hagytam kint, befóliáztam + folpakkozzam hogy ne száradjon ki, és bedugtam a hűtőbe.

Na de hogy melegítsem újra, hogy újra forró és ehető legyen?

Ha tiszta vízben újra felforralom, akkor csak megszívja magát és ízetlen lesz, mikróban meg ha felrobban, az se szerencsés...


2021. aug. 11. 08:50
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha már nincs meg a főzővize, akkor friss vízbe tegyél sót, és mikor már lobog mikor felforraltad a vizet, akkor dobd bele 1 percre a kukoricát. Én így csinálnám.
2021. aug. 11. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Megvan a víz, de az a fazékban maradt, nem hűtőztem be vagy ilyesmi. Ilyen melegben nem tudom, milyen állapotban lehet.
2021. aug. 11. 09:28
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
700 watton 1-1,5 percre simán beteheted mikróba - nálam még sosem robbant fel! :)
2021. aug. 11. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
én is simán mikrózom
2021. aug. 11. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Mikróban.
2021. aug. 11. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!