Kezdőoldal » Ételek, italok » Konyhai praktikák » Indukciós főzőlapra szoktatok...

Indukciós főzőlapra szoktatok teríteni sütőpapírt ?

Figyelt kérdés
Vettem egy új készüléket, de ezt védeném valamivel az olajfröcsögéstől. A régi annyira csúnya lett idővel.

#sütőlap #főzőéap
2021. aug. 19. 14:02
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
94%

Mi takaritani szoktunk fozes utan es nem vedekezunk elore az elettel jaro 'szennyezodesekkel' szemben :)


Szoval nem, nem hasznalunk zsirpapirt azert, hogy megvedjuk az indukcios fozolapot.

2021. aug. 19. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Én is le szoktam takarítani, de mind az üveg, mind a műanyag felületekről lekopik minden és amiatt ronda. Jó, mondjuk több mint 10 éves és napi használatban volt.
2021. aug. 19. 14:27
 3/12 anonim ***** válasza:
88%

Ha a sütöpapírtól felgyullad a lakásod, akkor legalább annyi elönyöd lesz, hogy nem kell tüzhelyet takarítani!

(A sütöpapir fel tud gyulladni, ha forró edény van rajta.)

2021. aug. 19. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
90%
az indukciós lap nem melegszik fel, így simán mosogatószeres szivaccsal le tudod takarítani
2021. aug. 19. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Van neked indukciós lapod ? Már hogyne melegedne fel. 240-270 fokig felmehet a hőmérséklete. De nem azért melegszik, mert onnan jön a hő, hanem az edényről melegszik vissza.
2021. aug. 19. 18:01
 6/12 A kérdező kommentje:
#3 és ha a sütőbe teszel sütőpapírt amin 300 fokos hőmérséklet is beállítható ?
2021. aug. 19. 18:03
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Az más! Ha CSAK sütöpapírt teszel bele, akkor ott is megggyullad.
2021. aug. 19. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
#7 , sűrűn szoktál CSAK sütőpapírt tenni a sütőbe ? :) Mert az indukciósra, ha csak sütőpapírt teszek, na az biztosan nem gyullad meg. Amúgy most néztem a netem, hogy a szilikonos impregnálású sütőpapírok 250-300 fokig bírják. De végül is hülyeséget kérdeztem, hisz a sütőben már használtam sütőpapírt, úgy, hogy nem lepte el teljesen a "sütnivalóm" , voltak szabadon álló részei, ami nem gyulladt meg.
2021. aug. 19. 19:31
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
#5 arra a karikára tedd az edényt amit pont eltakar, így a forró karikára nem megy olaj. a lap körülötte nem fog felmelegedni. ja és igen van indukciósom
2021. aug. 19. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Kérdezö: amíg CSAK sütöpapírt teszel a fözölapra, addig nincs gond, az akkor kezdödik, amikor edényt is teszel rá és felmelegszik
2021. aug. 19. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!