Kezdőoldal » Ételek, italok » Konyhai praktikák » Tud-tok ajanlani valami...

Tud-tok ajanlani valami oktato anyagot, ahol az alap konyhai eszkozoket megmutatjak, elmondjak az alap fogalmakat es az alap recepteket?

Figyelt kérdés

Jelentkeztem egy szakacs tanfolyamra. Azt mondtak lesz valami felveteli szeruseg.itt alap fogalmakat fognak kerdezni, konyhai eszkozoket kell majd felismernem.

Abszolut nem szoktam fozni, hirtelen jott az otlet. Szeretnek valamikor egy bufet nyitni. Ehhez nem feltetlen kell szakacs kepzettseg de en biztosra szeretnek menni.

Altalaban ha valamivel foglalkozom azt hamar megszeretem. Egeszen biztos hogy a fozessel is igy lesz. A felveteli miatt viszont aggodom, az emberek 80%-a sztem tobbet tud a fozesrol mint en.

Utolso pillanatban jelentkeztem, 25.-ig kene vmi alaptudast magamra szedni. Raadasul rengeteg a munkat, 20.-an, hetvegen es a tobbi napon is dolgozni fogok. Szoval jo lenne vmi rovid, tomor felkeszites.

Van tippetek? Lehet ez youtube video, egy honlap, esetleg pdf oktato anyag. Talan a video az a formatum amit este felkomasan a legkonnyebben be tudok fogadni de johet barmilyen otlet.

Elore is koszonom a segitseget. :-)



2021. aug. 20. 11:28
 1/3 A kérdező kommentje:
A "tudtok" azert lett vegul "tud-tok" mertbelekotott az oldal a kerdedbe XD
2021. aug. 20. 11:29
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Sütés-Főzés alapfogalmai: mi micsoda és hogyan készül? [link]

Szakácskönyv/Konyhatechnika/Konyhai műveletek [link]

Konyhai alapfogalmak [link]

Zavarba ejtő gasztronómiai szakkifejezések szótára [link]

Konyhai gépek, amelyekkel öröm a sütés-főzés [link]

Élelmiszeripari alapfogalmak [link]

2021. aug. 20. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Koszonom az alapos valaszt, jol jott. :-)
2021. aug. 20. 17:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!