Kezdőoldal » Ételek, italok » Konyhai praktikák » Mit tegyek ha összerándult a...

Mit tegyek ha összerándult a tojás, a madártejben?

Figyelt kérdés
Addig minden oké, amíg kevertem és forrt alatta a gáz. Levettem a tűzről, már elég sűrűnek találtam de még picit kevergettem. Később darabos lett a tojás benne. Mit kezdjek vele? Vicces, negatív hozzászólásokra nem vagyok vevő!

#madártej, csomós, tojássárgája,
2021. szept. 8. 16:30
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Csak simán szűrd át.
2021. szept. 8. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Esetleg a botturmix segít rajta?
2021. szept. 8. 16:35
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem turnixolnám. Szűrten én is, ha előfordult.


Mi az, hogy forrt a gáz? Égett?

2021. szept. 8. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Ne turmixold, az összeállt tojásnak rántottaíze van (mivel tulajdonképpen rántotta). Szűrd le.
2021. szept. 8. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
90%
A tojás sárgájával már nem szabad főzni.Lehúzod a tejet a tűzről és akkor kavard hozzá.Szűrd át,semmi gondja
2021. szept. 8. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
92%
Szűrd meg.
2021. szept. 8. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
28%

Ha elrontok valamit, vagy szitkozodva de megeszem valahogy, vagy kidobom a francba es csinalok egy jot :)


Nincs olyan varazslat, hogy a rosszbol jo lesz ... olyan amilyenre sikerult.

2021. szept. 8. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
86%

tipp:


legkozelebb a tojas sargajat annyira keverd ki a cukorral, hogy majonez szeru allagot kapjal


tej felforrasa utan huzd le a tuzrol ... varj egy kicsit, hogy visszahuljon es utana keverd csak bele a tojassargat, folyamatosan kevergesd es neha tedd vissza takarek langra, de neha vedd le az edenyt ... csak melegen kell tartani, de nem szabad forralni

2021. szept. 8. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
A gáz nem forr...
2021. szept. 8. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
1: Szűrd le. 2: A tojás akkor csapódik ki, hogyha túl meleg dologhoz adod hozzá. Hollandi-mártásnak is az szokott lenni a rossz vége.
2021. szept. 12. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!