Kezdőoldal » Ételek, italok » Konyhai praktikák » Ha a kökényt még nem csipte...

Ha a kökényt még nem csipte meg a dér, de érett, szép darabok, akkor segít az, ha bedobom a fagyasztóba egy napra?

Figyelt kérdés

2021. szept. 13. 19:06
 1/7 anonim ***** válasza:
11%

Miért kellene megcsípnie a fagynak? Ez nem csipkebogyó.

Ha érett és édes, akkor kell enni, semmi fakszni!

2021. szept. 13. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
80%

Sajnos nem, nem lesz jó. Régebben többször próbáltam, nem segít.


1-es: a kökénynek is kell a fagy, nem csak a csipkebogyónak. Ha nem értesz a témához, akkor miért írsz????

2021. szept. 13. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
76%

#2

1-és vagyok

Azért jöttem vissza, hogy javítsam magam és elnézést kérjek, hogy kevertem az áfonyával.

Arra nem számítottam, hogy valaki ilyen tuskó stílusban belém köt, de nem halok bele!

Kérdező!

Ebben a cikkben ezt írják:

“A leszedett kökényt kiválogatjuk, és egy tepsiben egy éjszakára mélyhűtjük. A fagy hatására puhák lesznek, és elveszítik a keserű tanninokat. Másnap hagyjuk kiolvadni (mint a természetben), és ...”

[link]

2021. szept. 13. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
76%
3-as: annak ellenére, hogy a cikkben ezt írják, nem müködik, sok éven keresztül próbálkoztam ezzel, a kökény nem akart megpuhulni a fagyasztóban és erösen kesernyés, fanyar maradt kiolvasztás után is.
2021. szept. 13. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Próbáld ki egy maroknyival és majd eldöntöd!
2021. szept. 13. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Főztem olyanból lekvárt,amit nem csípett meg a dér.Ugyanolyan jó lett.Próbáld ki,ártani ndm árthat.
2021. szept. 13. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
79%
3! A kettes nem irt neked semmi sértöt. A hozzászolásod hozzá nem értésröl tanuskodott ('hogy ezt a "tévedésed" okozta azt honnan tudhatta volna?) A "Ha nem értesz a témához, akkor miért írsz????" nem tartalmaz semmi sértöt!
2021. szept. 14. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!