Kezdőoldal » Ételek, italok » Konyhai praktikák » Darát és vizet összekeverve...

Darát és vizet összekeverve lehet sütni mű süteményt?

Figyelt kérdés
2021. szept. 15. 10:38
1 2 3 4 5
 41/48 anonim ***** válasza:
100%
Nem voltam képtelen, válaszoltam, leírtam, hogy NEM tudsz műsütit csinálni darából olyan keményet, hogy a gyerek ne egye meg. Kaja kategóriában ritka az ilyen provokatív kérdés, vagyis nem a kérdés provokatív, hanem a közbeeső válaszaid. Humbug az egész. Nem gond, legalább nem unatkoztunk. (Nemtom' hányas voltam.)
2021. szept. 16. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/48 anonim ***** válasza:
100%
te se vagy képes ilyenre, azért kérdezel, szóval ez elég nonszensz beszólás volt
2021. szept. 16. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/48 A kérdező kommentje:

Ki mit nevez válasznak ...


Nyilván aki a kérdést se érti meg az érdemi választ se tud adni. Szó nem volt arról hogy olyan kemény legyen hogy ne egye meg.


Lehet fantazialgatni olyasmiről amiről nem is szól a kerdes s meg is lehet válaszolni a fantazalgatast a kérdés max az hogy mindez mire jó?

2021. szept. 16. 14:10
 44/48 anonim ***** válasza:
100%

megérteni a kérdést, amit félreírtál, végül javították?

Hát oké...

próbáld ki, gyűjtsünk 500 forintot darára, hogy kísérletezz?

mert ilyet nem próbált senki. Műanyag vagy tartós keksz, de hát ugye azt meg baj, ha megeszi...

2021. szept. 16. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/48 A kérdező kommentje:
Igen meg lehet erteni felreirva is van egy találmány erre.
2021. szept. 16. 15:05
 46/48 A kérdező kommentje:
Az hogy nem próbált senki hamis allitas hacsak nem ellenőrizted le az osszes ember minden mozdulatát mióta van dara a világon.
2021. szept. 16. 15:06
 47/48 A kérdező kommentje:
Senki sem írta hogy baj ha megeszi. Az ellenkezőjét viszont igen: nem baj ha megeszi. Persze ez nem a műanyagos agymenesedre vonatkozik
2021. szept. 16. 15:07
 48/48 anonim ***** válasza:
100%

hol írtam, hogy a világon nem próbálta senki?

lett írva a mézeskalács, te írtad, nem jó, mert azt megeszi...

akkor varrj, tessék. de az se jó, gondolom, mert szétszedi és megeszi, meg hát jajj, az anyag színe se természetes.



Remélem, nincsen semmi műanyag játéka, mert attól, hogy nem süti, nyalja, rágja azt is

2021. szept. 16. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!