Kezdőoldal » Ételek, italok » Konyhai praktikák » Olcsó de tápláló étkezés -...

Olcsó de tápláló étkezés - miket főzzek?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

egyetemista srác vagyok, nem vagyok szegény, viszont sokat költök kajára és szeretnék minél gazdaságosabban élni, ezért kérlek írjatok olcsó de tápláló recepteket. Fontos, hogy egészséges legyen, nem akarok zsíros kenyeret vagy parizert enni, a fehérje is kell, mert így is vékony vagyok és sokat mozgok, edzek, nem akarok még vékonyabb lenni. És na, szeretek nagyokat enni.


Az álmom az lenne hogy 1500-ba kijöjjön egy nap, jelenleg kis erőfeszítéssel a kövektező jönne ki:


Zabpehely + Fehérjepor - 320

Csirke felsőcomb - 700

3 tojás - 300

Rizs, 200 g - 230

Krumpli (nem tudom mennyit ennék) - számoljunk 100-al

Mexikói Zöldségkeverék (nem tudom mennyi, mondjuk fél kiló) - 240

Fűszer kb - 100

Összesen 1990.

(A rizs egyik része szójaszószos tojásosrizsbe menne, a másik a csirkéhez)


Mi a véleményetek eddig erről (tudom hogy egyszerű mint a faék de könnyen elkészíthető, de az se baj ha főzni kell többet, akkor csinálok nagyobb adagokat), ti milyen kajákat ajánlotok?


2021. szept. 21. 00:36
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
87%
Az árakat kicsit jobban nézd, a tojást drágán veszed. Vezesd be a durum tésztát az étrendedbe, darált hússal különféle kiadós feltéteket csinálhatsz hozzá.
2021. szept. 21. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Hja, van olcsóbb rizs is, meg csirkedombból sem feltétlen kell 1 kiló, még ha a harmada csont is... Ez túl sok fehérje, ennyitől tönkremegy a veséd
2021. nov. 29. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!