Kezdőoldal » Ételek, italok » Konyhai praktikák » Barátom szerint a szendvicsnek...

Barátom szerint a szendvicsnek csak az egyik oldalát kell megkenni , az ő anyja úgy csinálta. Mi viszont mindkét szelet kenyeret megkentük mindig. Melyikünknek van igaza, hogy csinálják a konyhás nénik?

Figyelt kérdés

2021. okt. 28. 22:38
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
93%

1. Olyan nincs, hogy "hogyan KELL", csak ki hogy szokta.

2. Ha mindkét szeletet megkenik, akkor kevésbé csúszik szét.

3. Ha csak az egyik kenyeret, akkor spórolósabb

2021. okt. 28. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
41%
Én mindkettőt megkenem, nekem gagyi csak az egyiket. Nyilván spórolás. Erősen csodálkoztam, mikor valaki ilyen feleset csomagolt nekem, pedig vendégszerető volt.
2021. okt. 28. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
94%
Én mindkettőt megkenem, így szoktam meg, de ez nem azt jelenti, hogy nekik "nincs igazuk", csak ők máshogy szokták.
2021. okt. 28. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
62%
Én sosem kenném meg a másik felét, az egyiket is nagyon haloványan. Nem spórolásból, csak semmit nen ad hozzá értékben a szendvicshez, teljesen felesleges a vaj, vajkrém stb
2021. okt. 28. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
72%
Én egyáltalán nem kenem meg, mert utálom az ilyen kenős vackokat. Legyen benne Pick szalámi meg valami jóféle sajt, és kész.
2021. okt. 28. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
61%
Azert kenunk valamit a kenyerre, hogy a szendvicsben levo nedvesebb belevaloktol ne azzon szet a pekaru. Ja csak felvagott es sajt kerul a szendvicsbe, akkor a vaj siman elhagyhato ... paradicsom-paprika-uborka eseten jobb ha vajas a kenyer (legalabb azon az oldalon).
2021. okt. 28. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
82%
En megkenem mind a 2ot sot majonezt is nyomok bele mert am szar szaraz
2021. okt. 28. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
98%
Mi mindig csak az egyiket kenjük
2021. okt. 28. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
80%
Soha nem jutott eszembe még hogy mindket felét meg kellene kenni. Nem sporolas miatt
2021. okt. 29. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
87%
Én sem hallottam még arról, hogy valaki két oldalt ken, és szintén nem spórolásból. Így jobban belegondolva, érthető a kettő oldal, kipróbálom majd. De senkit sem kell leszólni ilyenek miatt. Ez olyan mint a wc papír kérdés, néhányan képesek vitázni azon, hogy melyik oldalt gördüljön.
2021. okt. 29. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!