Kezdőoldal » Ételek, italok » Konyhai praktikák » Lehet még valahol besétálós...

Lehet még valahol besétálós üzletben eldobható műanyag poharat kapni?

Figyelt kérdés
Esetleg van valami, ami szintén könnyű, szintén jól fertőtleníthető és szintén tudsz rengeteget venni párszáz forintból? Na nem mintha rengeteg kéne, 100db talán egy életre is elég... Webshopokban találtam, de azért nem úgy indítanék, hogy persze, hadd jöjjön az ára többszöröséért szállítva... A röhej, hogy ahol találtam, ott tényleg semmit, de semmit nem tudok hasznosítani a kínálatból, hogy legalább ezzel kicsit belebújjon a szállítás díja az összköltségbe... Tényleg ennyire betiltották már?
2021. nov. 12. 21:26
 1/10 anonim válasza:
68%
Mi az a "besétálós" üzlet? Kínai boltokban amúgy hegyekben áll.
2021. nov. 12. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
45%
Jól fertőtleníthetőnek nem mondanám (tele van kis hullámokkal) és könnyen törik. Ha valami tartósra és könnyen tisztíthatóra lenne szükségem, ilyesmit vennék, fedő nélkül is használható: [link]
2021. nov. 12. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
67%
Mi az, hogy "besétálós üzlet"???
2021. nov. 12. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
56%
2021. nov. 13. 03:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

eldobhato müanyag pohára gondolsz? azokat tėnyleg be tiltoták ,viszont

lehet kapni ahogy az utolsó válaszolo linkelte tartosabb müanyag poharakat az ikeában ,

2021. nov. 13. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
63%

Vianniban láttam ma, de szerintem csak a bioműanyag kapható, nem értem minek akarod fertőtleníteni meg többször használni.


Potom áron lehet rendes műanyag poharat venni, amit el lehet mosogatni

2021. nov. 13. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
61%
OFF: mi az a "besétálós üzlet"????
2021. nov. 13. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
91%
Szerintem a besétálós üzlet az olyan bolt, ahova be lehet menni. Tehát nem online, hanem fizikai valójában ott áll az utcán.
2021. nov. 13. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm válaszaitokat. El se mondom, mit lőtt az agyam megoldásnak. Na jó, de. Kis idióta tejfölös meg joghurtos pohár. Történetesen az utóbbi pár évben a kis kiszerelések nem részei a világunknak. A fajlagos ártöbbletet viszont megérik, kimondottan élelmiszeripari műanyag, tükörsima, nem nehéz, és jól fertőtleníthető. Utóbbi azért kell, mert főzök sört néha (full kezdő fejjel), és csomószor látom a videókban, hogy a szimpatikus arc tolja az eldobható műanyag pohárba a komlópelletet a levélmérlegen, mintha sose lenne holnap. És milyen igaza van. Nekem viszont méginkább igazam van (nem? de.), amikor a tejfölös és joghurtos kis poharakra gondolok, tehát ezen a ponton csak az kívánhatom nektek, hogy álljon mellétek a sörfőző jószerencse (még ha kezdetben csak annyi is, hogy lesztek bátrak belevágni), boldog pici élesztők alkossanak nektek csodás észtereket, éljen át minden jóbarátotok kisebb-nagyobb katarzist, amikor belekóstol a jóba, amit az orra alá toltok!


Tejfölös doboz, bakker...

2021. nov. 13. 21:17
 10/10 anonim ***** válasza:
83%

Kérdező, ez: "boldog pici élesztők alkossanak nektek csodás észtereket," hatalmas.:D

Mint a tejfölös és joghurtos poharas ötleted is.

2021. nov. 13. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!