Kezdőoldal » Ételek, italok » Konyhai praktikák » Hogyan lehet a sültkrumpli...

Hogyan lehet a sültkrumpli ízvilágát feldobni?

Figyelt kérdés
Házilag sütve mit tegyek? 5letek?
2022. máj. 25. 09:19
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Fűszerekkel. Pl steak krumpli. Olaj, fűszerek, be a tepsibe és sütőben megsül.

Fűszer elég sokféle lehet, provancei, citromos zoldfuszeres, currys, piropaprikás köményes stb

2022. máj. 25. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én a Lucullus sült krumpli fűszersót szoktam használni. 4 féle van. Sima, Tejfölös, Füstölt sonkás, Paprikás. Nekem a Tejfölös és a Sima ízlik a legjobban. Próbáld ki! Feldobja a sima egyszerű sült krumplit. :)


[link]

2022. máj. 26. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ahogy az első írta. Ha nagyon nincs ötlet magadtól vannak előre összedobott fűszerkeverékek (steak krumpli, krumpli fűszersó...). Mi a tejfölös fászersót használjuk néha napján. Ha téged zavar az ízfokozó, csak olvasd el a hátulját a keveréknek, hogy mit tartalmaz.

Illetve még mártogatós szószokkal is fel lehet dobni. Én kifejezetten a sima sózott-borsozott sültkrumplit is imádom, amennyiben majonézzel eszem. BBQ szósz sem rossz hozzá, sőt a fokhagymás majonéz egyenesen istenien illik mellé.

Ezernyi fűszer és szósz van, nézzél körbe melyik hangzik jól és illik a te ízlésedhez.

2022. máj. 27. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!