Kezdőoldal » Ételek, italok » Konyhai praktikák » Ti hogyan készítitek jó...

Ti hogyan készítitek jó roppanósra a sültkrumplit?

Figyelt kérdés
Milyen technikák, stb.. :) gondolom meglepem a családomat vacsorára egy jó sültkrumplival, de sose sikerül olyan finomra. :/

2016. nov. 3. 17:30
 1/10 ede1219 ***** válasza:
100%
Uborkagyaluval felszeletelem, konyharuhán lecsepegtetem, forró olajban pirosra sütöm. /lányaim szerint: chips, valójában a klasszikus rósejbni/
2016. nov. 3. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem sajnálom az olajat, egy 5 literes fazekat félig öntök vele, majd ha 180-190 fokos(maghőmérővel mérem), akkor mehet bele. És kb 3-4 mm-es hasábokra vágom.
2016. nov. 4. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat! én úgy szoktam hogy megpucolom hasábra vágom félig megsütöm, szétterítem tálcán megvárom még kihül, beteszem zacskóba és a fagyasztóba amék telyesen meg nem fagy, és utánna megvárom még telyesen felforr az olaj és kisütöm. :) ropogós és finom! :3
2016. nov. 4. 18:50
 4/10 anonim ***** válasza:
2-es vagyok: ezt kipróbálom én is akkor :)
2016. nov. 5. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Itt vannak jó receptek:


[link]

2016. nov. 6. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Jó és arra való "C" típusú krumpliból. Nekem az Agria a legfinomabb. Ne hagyd ott, mert gyorsan sül!
2016. nov. 12. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 mustafa33 ***** válasza:
58%
feldarabolva jól kiáztatni belőle a keményítőt, utána teljesen megszárítani, mert akkor nem szívja magába az olajat, ha nedves akkor beszívja, és 180°C olajban kisütni.
2016. nov. 21. 03:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszi! :)
2016. nov. 24. 17:42
 9/10 anonim ***** válasza:
63%

„Ti hogyan készítitek jó roppanósra a sültkrumplit?

Milyen technikák, stb.. :) gondolom meglepem a családomat vacsorára egy jó sültkrumplival, de sose sikerül olyan finomra. :/”


„köszönöm a válaszokat! én úgy szoktam hogy megpucolom hasábra vágom félig megsütöm, szétterítem tálcán megvárom még kihül, beteszem zacskóba és a fagyasztóba amék telyesen meg nem fagy, és utánna megvárom még telyesen felforr az olaj és kisütöm. :) ropogós és finom! :3”


Öhm... Mi van?

2017. szept. 28. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
mikor kiírtam a kérdést, rá 10 percre kb. már nem annyira emlékszem régi a kérdés. akkor találtam rá hogyan lehet roppanósra. és azért írtam hogy "szoktam" mert attól a perctől kezdve úgy sütöm a krumplit.
2017. szept. 29. 15:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!