Kezdőoldal » Ételek, italok » Konyhai praktikák » Milyen praktikák léteznek...

Milyen praktikák léteznek arra, hogy többet tudjon enni az ember?

Figyelt kérdés

Egy pár falat után mindig tele vagyok, nem tudok megenni egy rendes tál étel, ezáltal többször eszek de kevesebbet és nassolok is mellé. Kövér nem vagyok, az anyagcserém is jó, de mégis szeretném növelni a gyomrom befogadó kapacitását, hogy ha elmegyünk étterembe vagy valahova meg tudjak enni egy rendes adag ételt. Milyen praktikák léteznek erre?


Előre is köszönöm.



2022. júl. 30. 14:12
 1/5 anonim ***** válasza:
84%

Ha lassan eszem, közben beszélgetek, akkor befér egy normális adag étel. Próbáld ki.

Étteremben pedig pont ez a lényeg, nem kell belapátolni a kaját!

2022. júl. 30. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Semmilyen praktika nincs erre, mert ami nem megy azt nem is szabad erőltetni. Mert csak gyomorontás lesz a vége.
2022. júl. 30. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
0%
Sörözöl te rendesen??
2022. júl. 30. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
51%
Elhívsz magaddal és adsz 2 gumikesztyűt.
2022. júl. 30. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Majd kinövöd 16-18 éves korom beli adagomnak a 6-10 x adagját tudnám megenni aztan ideges vagyok h még kéne egy kkis ez meg az.
2022. aug. 20. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!