Kezdőoldal » Ételek, italok » Konyhai praktikák » Van egy darab sonkam, hogy...

Van egy darab sonkam, hogy fozzem meg? Reszletek lent

Figyelt kérdés
van egy darab sonkam, elmeletileg fustolt, de nekem ugy tunik hogy olyan felig fustolt csak, kicsit olyan nyeres meg, gondoltam megfoznem. siman tegyem vizbe, hogy ellepje, es par orat fozzem? kuktam nincs, szoval csak labos johet szoba ,fedo alatt, ez igy jo lesz szerintetek? esetleg mas otlet?
2010. szept. 26. 19:02
 1/4 anonim ***** válasza:
Meg tudod főzni sima lábosban is csak kicsit tovább tart így, mintha kuktában készítenéd.
2010. szept. 26. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
szoval akkor ontsem fel vizzel es mehet a fozes, nem szamit hogy kicsit meg van fustolve? mert en eddig csak nyers sonkat foztem, de ez meg van kicsit fustolve, de olyan nyersnek tunik meg kicsit.
2010. szept. 26. 19:38
 3/4 anonim ***** válasza:
57%
A teljesen megfüstölt sonkát is meg lehet főzni minden további nélkül. Azért fűszereket is tegyél a lébe, kicsi só, kockacukor, babérlevél, egész szemes bors,egész kömény, esetleg egy szál rozmaring.
2010. szept. 26. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Lehet elkéstem, dee ne vízben főzd hanem colában:D

Nem hülyeségből/szivatásból mondom.

próbáltam már

2010. szept. 27. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!