Kezdőoldal » Ételek, italok » Konyhai praktikák » Valaki sütött már piskótát,...

Valaki sütött már piskótát, kelt tésztából készülő sütiket mini elektromos sütőben?

Figyelt kérdés
2022. nov. 22. 12:47
 1/8 anonim ***** válasza:
44%

Na megint egy információhiányos kérdés...


Konkrétan milyen mini sütőre gondolsz? Tucatnyi féle létezik.... Működési mód, nagyság, stb. stb. alapján...

2022. nov. 22. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
44%
Kenyér,gofri vagy fánk sütő?
2022. nov. 22. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

pár napja is volt valami ilyen hasonló "minisütős" kérdés, ezért kérdeztem rá az előbb... Ott az illető asszem kenyeret akart stüni...


Van 15 literes is, meg 50 literes is... Nagyon nem mindegy, hogy csak grillszállal fűt, vagy légkeverés, vagy egyéb módon (infra, stb.)


Az infó alapján nem lehet megválaszolni a kérdést.

2022. nov. 22. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
76%

itt van..

https://www.gyakorikerdesek.hu/etelek-italok__sutes-fozes__1..



A hőkapacitásról szóló kommentjeimet elolvashatod ott.

2022. nov. 22. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Sajnos a rendes villanysütőmnek vége. A gáz része még jó, ahol tudok főzni. Jelenleg nincsen annyi pénzem, hogy új kombináltat vegyek. Azért érdeklődöm, hogy ezekkel a mini sütőkkel pótolható-e, amik tulajdonképpen grillsütők. Van millió fajta, légkeveréses változat is. De nagyon hiányos a leírás a legtöbbnél, hogy mi süthető benne. Talán egynél olvastam, hogy akár piskóta sütéshez is alkalmas. Ezért érdeklődnék, hogy esetleg valaki használt-e már erre a célra ilyen sütőt? Köszönöm a segítséget!
2022. nov. 22. 15:42
 6/8 anonim ***** válasza:
78%

Piskótához tuti nem lesz jó.

Ahhoz kell az azonnali forró levegő, és nem szabad nyitogatni az ajtót, mert összeesik.

Egy ilyen pici sütőnél, mivel kicsi a térfogata, a nyitáskor gyakorlatilag az összes forró levegő kimegy, amit felmelegítettél előre.

2022. nov. 22. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm 6-os.Ettől tartottam. Akkor lehet elengedem ezt a helyettesítő módot.
2022. nov. 22. 15:49
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen, rengetegfélét sütöttem már. Normális nagy sütőm sajnos sosem volt még, így nem tudom mihez hasonlítani a minit, de nekem megfelel. A feljebb belinkelt kérdésre is válaszoltam; ki kell tapasztalni, hogy milyen tészta mennyi idő alatt sül meg. Régebben remek kalácsokat sütöttem, a piskóta általában nem szokott olyan jól sikerülni, de az amúgy sem tartozik az erősségeim közé. 20 literes sütőm van amúgy, kevert süteményekhez és gyúrt tésztás pitékhez is teljesen megfelel. (Ennél kisebbet nem érdemes venni, mert abba már tényleg csak egy mirelit pizza vagy egy kis tepsi keksz fér bele normálisan.)
2022. nov. 22. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!