Kezdőoldal » Ételek, italok » Konyhai praktikák » Hús levest főzök (sertés)... ...

Hús levest főzök (sertés)... A hús már megfőtt... A zöldségekkel még sehol se tartok... Rá állítsam el a leves főzést vagy vegyem ki a húsokat?

Figyelt kérdés
Nem tudom artana e húsnak a levesben ha mondjuk néhány órával tovább fő, mint amikor már egyébként meg főtt? Még csak most pucolom a répákat...
2023. jan. 17. 12:48
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha benne hagyod, akkor a hús túlfőtt lesz. Szerintem gusztustalan a túlfőzött hús állaga.
2023. jan. 17. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Vedd ki arra fél órára a húst amíg a zöldségek megfőnek. Hacsak nem valami fás rettenet egészben a levesbe cuppantva ennél több időre aligha lesz szükség.
2023. jan. 17. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Kicsit meglepődtem, hogy a zöldség még ilyen kemény, amikor a hús már megfőtt. Aztán látom, hogy a zöldség még bele se került :D

Ha a hús tényleg megfőtt, akkor nyugodtan szedd ki.

2023. jan. 17. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm!!
2023. jan. 17. 13:00
 5/7 anonim ***** válasza:
6%
Ezt együtt kellett volna elkezdeni... :( Már mindegy, vedd ki a husit.
2023. jan. 17. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Vedd ki a húst, és takard le folpackkal, hogy gőzben legyen, ne száradjon ki a felülete.

Zöldségekkel is lehet olyat csinálni, mondjuk egy répa negyed annyi idő alatt fő meg, mint egy karalábé, kiszeded a répát, a többit tovább főzöd.

Ezt csak nagyjából lehet megtippelni, de senki nem lát bele, nem jós, hogy előre tudja hány percig kell főzni.

Nincs ebben semmi... Ami megfőtt, kiszeded.

2023. jan. 17. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek! Kiszedtem a húsokat....

Mire A zöldségek megfőttek, a húsokat megettem (finom főtt húsok)

Ffi 60+

Egyedül élek nem ettem el senki elől

2023. jan. 18. 23:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!