Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Ha nyáron ketchup-ot tartok a...

Ha nyáron ketchup-ot tartok a szobámban úgy, hogy nem rakom hûtôbe (de persze vissza van csukva a ketchup fedele) akkor úgy körülbelül hány napot bír ki?

Figyelt kérdés
2019. máj. 24. 16:56
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
92%

Én a konyhában tartom, sosem a hütöben és több hétig nincs semmi baja - addigar elfogy, de egyszer a nyaralás alatt maradt otthon és másfél hónap után sem volt semmi baj vele.

A ketchupnak egyetlen baja lehet, hogy túlságosan kiszárad, megromlani nem tud.

2019. máj. 24. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
74%
Jaja mi sem tartjuk hűtôben. Azért tűző napon ne legyen.
2019. máj. 24. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
80%
Még tud romlani. A paradicsom+cukor a legjobb táptalaj. Mi az univernél forrón töltjük, így tartósítjuk, 90°C-on minden elpusztul benne, de amint kinyitod, hűtőbe kell tenni, ha nem akarod hogy ami így bekerül, az el is szaporodjon. Olyan hamar nem fog megromlani, de ez attól is függ, hogy milyen melegben akarod tárolni
2019. máj. 24. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
93%

Én már ettem több hónaposat kibontva hűtő nélkül, semmi baja nem volt.

Nem tudom mi van benne, de hogy tele van tartósítószerrel az biztos.

Bár azt írják, hogy nem😂😂😂😂😂😂

2019. máj. 24. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
51%
Nyilván rakunk bele, miközben azt írjuk rá, hogy nem, hisz már egy szó miatt is megbüntetnének minket a vevő megtévesztése miatt, folyamatosan külső laborban mérik a tartósítószertartalmat. Minket ez nem érdekel. De nyilvan rakunk bele, hisz mi nem törödünk azzal a több száz élelmiszeripari követelménnyel, elvégre csak az egyik legnagyobb gyár vagyunk. Te jó ég, mindig meglepődök, hogy milyen buta emberek léteznek :(
2019. máj. 24. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
23%
2 napra alatt megbuggyanna , ne fárassz már
2019. máj. 24. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%
Megbuggyanna? Mégis mitől, mikor 90 fok felett hőkezeljük? :D veled sem találkozhattam egyetemen mikrobiosz óran az tuti
2019. máj. 24. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
38%
Gondolhattam volna, hogy ártatlan mondatot sem tudsz értelmezni :( írtam, hogy forrón tötjük, nyitásig nem tud megromlani, utana a te sarad, hogyha a cimke utasítása ellenére te nem rakod be a hűtőbe. Komolyan ennyire ostoba vagy, vagy csak tetteted?
2019. máj. 24. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%
HÁt.. nálunk a kamrában van, a tésztákkal, rizzsel, kakaóporral, stb-vel együtt, eddig nem buggyant meg sosem, nyáron sem. Ebből kiindulva a tiéd is elállhat egy darabig, persze tűző napra azért nem tenném.
2019. máj. 24. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
0%

Mi a szobàban a szexuàlis jàtékainkat tartjuk, a gyerek a sajátjában a plüssállatait, jàtékait.

A ketchupot a spajzban, a hűtőben tartjuk, melegen nem hagynám.

Arról meg nem beszélve, hogy nem fogunk disznóólat csinàlni a hàzunkból, de az màr a te dolgod.

2019. máj. 25. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!