Kezdőoldal » Ételek, italok » Konyhai praktikák » Müanyag gulyástálat megfogta...

Müanyag gulyástálat megfogta a leves. Mivel lehet eltávolítani? Hipón kívül. Tiszta piros az egész.

Figyelt kérdés
2023. jan. 19. 08:53
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
73%
Hideg zsíroldó?
2023. jan. 19. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
Nem teszi tönkre a müanyagot? Van itthon de ugye gáztűzhelyre van.
2023. jan. 19. 08:59
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem jó a hypo. Csak ne sokat tegyél rá. Más nem hinném hogy jó lenne rá. Max a súrolópor. De az sem garantált.
2023. jan. 19. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%
Semmivel. Tapasztalatból írom. Ezért sem szeretem a műanyag tányérokat, mert ha pl "fogós" ételt eszel belőle, akkor a büdös életben nem szeded le.
2023. jan. 19. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
90%
Én Domestosozni szoktam
2023. jan. 19. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
Köszönöm válaszokat. Hideg zsíroldóztam, hypoztam, de teljesen nem szedte le... 1-2 használatra még jó, de kuka lesz...
2023. jan. 19. 09:39
 7/20 anonim ***** válasza:
86%

Kend be olajjal a tálat belül és várj vele egy-két órát! Az olaj beveszi a paprika szinét, utána el lehet mosogatni.

A hipó, zsíroldó, domestos csak a tálat oldja, más hatása nincs.

2023. jan. 19. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%

Cif még ami erre elég hatékony, de ha a felsoroltakat mind próbáltad akkor a cifet már fölösleges.

Igazából ez a műanyag fajtáján múlik.

Valamelyik hajlamos elszíneződésre, (végül is ettől tisztára lehet mosni, otthoni használatra elmegy)

valamelyik sokkal ellenállóbb. Hogy olyan létezik e, ami végtelen ideig bírja elszíneződés nélkül , azt nem tudom.

2023. jan. 19. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
79%

Piros műanyagdobozokat kell venni, már milliószor megállapítottuk. Minden paprikás és paradicsomos cucc fog, és többet ki nem lehet szedni.


Amúgy én neki nem mennék műanyagnak (amiből eszünk) domestossal vagy hipoval... Lehet nincs alapja az averziómnak, de inkább a piros paprika színe, mint vegyszer.

2023. jan. 19. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%
Ez a mostani idojarasra sajnos ervenytelen, viszonyt nyaron ha kiteszem hosszabb idore a vizes (nedves) muanyag etelhordot a napra, kimegy belole a paprika szine.
2023. jan. 19. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!