Kezdőoldal » Ételek, italok » Konyhai praktikák » Madártej készítése villanytűzh...

Madártej készítése villanytűzhelyen?

Figyelt kérdés

Egyszer próbáltam madártejet csinálni, viszont a galuska főzése közben a lábas aljára teljesen odakapott a tej (ill. a teteje is beráncosodott, ami rátapadt a galuskákra, rendkívül guszta volt..).

Villanytűzhelyem van és Ikeás, rozsdamentes acél lábast használtam. Azzal lehet gond, hogy nem elég vastag az edény alja?

(A folyamatos kevergetés is eszembe jutott most, bár az nem tudom mennyire kivitelezhető galuska kifőzése közben.)


Köszönöm a válaszokat előre is :)



2023. máj. 25. 01:32
 1/8 anonim ***** válasza:
63%
Folyamatosan és lendületesen kell keverni.
2023. máj. 25. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
8%

Miért teszel a madártejbe galuskát?


Hűlés közben többször kevergesd meg és akkor nem fog beráncosodni.

2023. máj. 25. 05:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
19%

Próbáld ahabot mikróban csinálni kb 1 perc alatt tökéletes.

A vaníliás tejet pedig sűrűn kavard.

2023. máj. 25. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
77%
Gázon el tudod készíteni jól? A gáz- és villanytűzhely között az a legfőbb eltérés, hogy a gáztűzhely nem forrósodik át. Ha elzárom, azonnal megszűnik a hőhatás. A villanynál pedig hosszú idő alatt hűl csak le a főzőlap. Nekem pl. régebben sikerült úgy odakapatnom ételt, hogy kikapcsoltam, de nem húztam félre.
2023. máj. 25. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
83%
Nekem nagyon jól bevált - nemcsak madártejnél, de pudingnál,stb-nél is - hogy göz fölött fözöm, úgy még véletlen sem ég le. És nem kell többet mosogatni,az az egy lábas, amiben a víz forr, nem lesz piszkos, kiöblíted vízzel és kész.
2023. máj. 25. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
58%
2. Kedvesem, HABgaluska, csak rövidebben írta. Gőz felett kell főzni. Úgy nem is tud leégni
2023. máj. 25. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
48%
Felforralod, es utana csak lassu tuzon gyonygozteted es abba megy a galuska. Mivel oldalankent fel perc eleg neki, ezert kb 2 perc egy adag galuska. Kiszeded, atkevered es megint galuska. A ket percenkenti keveres boven eleg ha nincs nagy langon. Nalunk 12 fokozatos es 5oson szoktam csinalni
2023. máj. 25. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Gázon nem próbáltam, még kezdő vagyok a konyhában (19/L).

Nagyon szépen köszönöm a gyors válaszokat, a gőz felett főzést mindenképp kipróbálom majd! :)

2023. máj. 25. 14:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!