Kezdőoldal » Ételek, italok » Konyhai praktikák » Készételek tárolása hűtőben?

Készételek tárolása hűtőben?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Az lenne a kérdésem, hogy tényleg én vagyok a tök hülye vagy a apamnak nincs igaza?

Egyszerűen nem képes megérteni, hogy az ételeket a hűtőben lefedve/fedővel/dobozban stb kéne tárolni.

Szerinte ha pl fedot teszek a levesre akkor megromlik.

Illetve nem erti meg hogy miert zavaro ha becseszi a hagymát a hutobe es mindennek olyan szaga lesz, hiaba rakom el dobozba a kovetkezot siman berakja...


2023. jún. 12. 20:35
 1/6 anonim ***** válasza:
94%

Én mindig lefedem, megromlani biztos nem fog attól, hogy lefeded, max. attól hogy már 1 hete ott áll fedővel vagy anélkül.

Hagymát én nem szoktam hűtőbe rakni legalábbis nyersen, ha arra gondolsz, sose szokott semmi baja lenni kint.

2023. jún. 12. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
82%
apád egy ökör. röviden ennyi lenne
2023. jún. 12. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
71%

mert paraszt es nem törödik a dolgokkal.

az enyem is hanyag lett öreg korara. egyedül el.

akarhanyszor ott vagyok, hozok kajat neki vagy benezek a hutobe. be van rakva minden nyitottan...mindennek ugyanolyan az ize mert minden atveszi a masik dolognak a szagat - izet...utalatos

2023. jún. 12. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Hagymát én sem tartom a hűtőbe, mert minek.. nem kell sokat tartani otthon és simán elvan valami sötét helyen, még a melegben is.
2023. jún. 12. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
62%
Sokan vannak, akik nem fedik le az ételt, amit a hűtőbe tesznek, ettől még senki se lesz se ökör, se paraszt. Ő így szokta meg, neki igy jó. Nem kell vele együtt élni és akkor nem fog zavarni, hogy ő hogyan tárolja az ételeit a saját hutojeben
2023. jún. 13. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Nyilván nem romlik meg hamarabb lefedve, de talán később sem, csak párolog, kiszárad, keverednek a szagok.
2023. jún. 13. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!