Kezdőoldal » Ételek, italok » Konyhai praktikák » Milyen gyorsan elkeszitheto...

Milyen gyorsan elkeszitheto ételeket tudtok nyaralásra?

Figyelt kérdés
8 napra megyünk apartmanba, az ebédet étteremben, a reggelit és a vacsit viszont a szálláson oldanánk meg. Milyen gyorsan elkeszitheto vacsi ötleteitek vannak, amikhez a száraz hozzávalókat (tészta, szószok stb), el tudnánk vinni? (spagetti alap, addig én is eljutottam 😅). Illetve a helyi halpiac alapanyagai is tervben vannak. De jól jönne néhány ötlet 🤗
2023. jún. 15. 19:33
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
De ha esztek ebédnél főtt ételt, akkor minek főzőcskézni még estére is meleget? És minek vinni bármit is, mindenhol van bolt.
2023. jún. 15. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
Ha étteremben esztek, akkor max virsli, melegszendvics, bundás kenyér
2023. jún. 15. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
Kizárt, hogy egy nyaralás alatt főzögessek. Legfeljebb maximum egy lecsót, azt is csak akkor, ha nagyon megkívánjuk. És tényleg, hacsak nem egy erdő közepére mentek, vagy egy hegy tetejére, akkor fölösleges otthonról cuccolni.
2023. jún. 15. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
Bocs, de nem azt kérdeztem, mi a véleményetek erről, hanem hogy milyen gyors kaja ötleteitek vannak. Nyilván oka van annak, hogy így tervezünk. De hadd ne magyarázkodjak 🙂 Akinek nincs ötlete, ne szóljon hozzá. Köszi.
2023. jún. 15. 20:05
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
Szendvics
2023. jún. 15. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%

Főzz meg otthon egy kondér pörköltet, töltött vagy székelykáposztát, süss le oldalast, csinálj töltött csirkecombokat, panírozz be egy halom valamilyen húst, ezeket adagonként fagyaszd le (mind jól fagyasztható!) és hűtőtáskában vidd magaddal!...ha már elvárás feléd vacsorára a főtt étel.

És bocs' hogy segíteni akartunk!

2023. jún. 15. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
De ez hülye kérdés, hiába leszolod az előzőeket. Ha nyaralni mész éld meg azt a nyaralást, ne mindennapi munkát csinálj. A virsli és hasonlók tök jó ötletek, de ha nagyobb gondod van tényleg vigyél egy fél oldalast és egy kondér töltött káposztát. Hát Ilyet...
2023. jún. 15. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
Ne haragudj, de ha ilyen kérdés felmerül részedről, akkor nem lehetsz valami nagy konyhatündér, ha a fantáziád a porokig, tésztáig, üveges szószokig terjedt. Ezért akartunk könnyíteni neked, de ha nem, akkor nem!
2023. jún. 15. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:

De nektek amúgy nem mindegy, mivel töltöm az időmet? Nem rólatok van szó, egy kérdésre kellene válaszolni, de az se megy.


Inkább megkerdem a ChatGPT-t, az legalább a kérdésre válaszol és nem kötekszik, meg a saját igényeit puffogtatja.

2023. jún. 15. 20:31
 10/19 anonim ***** válasza:
61%

szerintem meg tok jo este fozosckezni apartmanban vmi meleget a teraszon enni neha ott ahol nyaraltok...

azt mondjuk ensem ertem miert nem ott vesztek dolgokat...

ha draga ahova mentek akkor igen...

teszta, couscous, rizs, repa, paradicsom, asszem van olyan fozotesin amit nem kell huteni..polcon all a boltokban.

ezeket az alapokat el lehet vinni es ott helyben frissen vennim tojast, halat.

jo kis szardinias spaghetti pl (nemtudom hova mentek milyen halat lehe ott kapni..)

2023. jún. 15. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!