Kezdőoldal » Ételek, italok » Konyhai praktikák » Ebéd 1000Ft-ból. Ötletek?...

Ebéd 1000Ft-ból. Ötletek? (bőv. Lennt. )

Figyelt kérdés

A párommal abba a helyzetben vagyunk, hogy bár jól keresünk, de lakásra gyűjtünk, így minden Ft-t meg kell fogni. Tudhatjuk, hogy az ételen rengeteget lehet spórolni. Írnátok tippeket? Valahogy így képzelem el:

Pl:

Tesco 2x250g fagyasztott borsó 500Ft.

Tesco 1 kg rizs 300Ft.

Étel: Rizi-bizi.

Vagy + Tejföl 200Ft

Étel: Rakott zöldborsó másképp.


2010. okt. 13. 16:44
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
0%

LOL


:D:D:D:D


Sztem előbb fogtok éhenhalni minthogy házatok legyen!!


Ez baromi gyerekes stratégia már bocs :D:D


Sztem ne házra gyüjtsetek, hanem repülőjegyre, aztán próbáljatok máshol szerencsét ti is, vagy tanuljatok tovább bár itt az sem garantálja a sikert...

2010. okt. 13. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
0%

Amúgymeg azon is el van bszva az elméleted, hogy számolod a hozzávalókat, de az energiaköltséget, meg a mosogatószer használatot nem, pedig azt is te fizeted..



Inkább rendelj kaját az e-food tól!!

Talán nem köttök ki egy hónap múlva a kórházban végelgyengülés miatt..

2010. okt. 13. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%

te utolsó, ennyi ostobaságot hogy tudsz összehordani? egyszerűen hihetetlen..!!

egyrészt: ha már naponta 2000 helyett csak 1000-t költ, az már havi 30000 Ft spórolás! és az egyáltalán nem kevés!

másrészt: mosogatás és energia költség a drágább és az olcsóbb kaják készítésénél is ugyanúgy van...

jah és menjél te külföldre, vagy remélem már ott vagy... Magyarországon nincs szükség ilyenekre, mint te!


a kérdéshez amúgy már nincs mit hozzászólnom, előttem sok jót mondtak!:)

2010. okt. 13. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:
100%
Már nem ezért vagy azért,de nem kell az olcsó kajáktól végelgyengülésben elpatkolni.Mi évek óta ilyeneket eszünk,mindenből az akciósat keressük(krumplis tészta,krumplis tarhonya, "üveges" lecsó,rizs,főzelékek. stb) nálunk csak hétvégén van husi,mert nagy a szegénység.De nem csak nálunk van ez így.Mi nem házra gyűjtünk,az már van nekem,de most költöztünk,így nálunk is van mit "kiéhezni"
2010. okt. 13. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!