Kezdőoldal » Ételek, italok » Konyhai praktikák » Kókuszgolyót készítettem és...

Kriszti kérdése:

Kókuszgolyót készítettem és pár óra múlva kemény lett a hűtőben.Nem fedtem be semmivel,csak úgy tányéron raktam be.Lehet,hogy az volt a baj?Esetleg valamiből túl sokat,vagy túl keveset tettem bele?Recept alapján készítettem.

Figyelt kérdés

2023. aug. 6. 15:29
 1/8 anonim ***** válasza:
96%
Kiveszed visszapuhul.
2023. aug. 6. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
93%
Hát az sokat segítene ha leírnád a receptet is, mert így honnan tudjuk miből mennyit tettél bele?!
2023. aug. 6. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
49%
Attól is bekeményedhet, ha túl sok a száraz és túl kevés a nedves hozzávaló. Érdemes több vajat, tejet, esteleg lekvárt, rum aromát bele tenni, es így a hűtőben sem keményedik meg annyira.
2023. aug. 6. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
81%
Attól is kemény lesz a hűtőben ha rengeteg zsiradékot (vaj, margarin) tettél bele, hiszen az olyan hőmérsékleten szilárd.
2023. aug. 6. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
87%
A több vajtól keményebb lesz.
2023. aug. 6. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
85%
Megkeményedett a vaj, szobahőmérsékleten ehető lesz.
2023. aug. 6. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
87%

Jó lenne látni a receptet, szobahőmérsékleten újra jó lesz nem is kell hűteni.

Egyébként én vajat,margarint nem is teszek bele.

2023. aug. 7. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Valoszinuleg olyan dolog volt a receptben ami szobahon folyosabby hidegen szilardabb. Pl margarin, kokuszolaj stb



A masik lehetoseg hogy olyan volt a receptben ami idovel felsziv vizet pl zabpehely vagy utifumaghej

2023. aug. 7. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!