Kezdőoldal » Ételek, italok » Konyhai praktikák » Milyen serpenyőt válasszak?

Milyen serpenyőt válasszak?

Figyelt kérdés
Nagyon kezdő vagyok a konyhai dolgokban, otthon nem tanítottak főzni, se önállóan próbálkozni. Fingom sincs a témáról. Tulajdonképpen koliban lakom, nem akarok túl sok cuccot felhalmozni, szóval jó lenne valami olyan, ami nem csak egy valamihez praktikus.
2023. okt. 5. 19:02
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Ja oké, szóval van már valamicske konyhai felszerelés, nem ez lenne az elsõ.


Ez esetben tényleg serpenyõt nézz, szerintem olyat, ami nem érzékeny a karcolásokra.

2023. okt. 5. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%

Pepco-s nem annyira rossz árához képest.

De hétfőtől lesz a lidlben is.

2023. okt. 6. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Ha van fazék, akkor én mellé valami öntöttvas magasabb falú serpenyőt szereznék. Palacsinta, pörkölt, sült hús, bármit jól lehet benne csinálni. Sütőbe is belerakhatod, pitének is kiválló.

Ilyesmire gondolok: [link]


Vagy ha rá tudsz szánni többet, akkor esetleg ilyen is tökéletes : [link]


A lényeg, hogy csak vas legyen, műanyag nélkül, hogy sütőben is használható maradjon.

2023. okt. 6. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%
Ha sima teflonserpenyőt veszel, akkor is inkább magas, egyenes falút válassz. Nekem van egy 28 cm-es, amiben hiába fér el pl. egy nagyobb adag curry, állandóan kikeverem belőle az ételt.
2023. okt. 6. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Wok! Abba szinte mindent lehet! Rántottától kezdve húst sütni, párolni, gyors kínai kajákat stb! Én most költözök otthonról már vannak készleteim de itthon sok mindent abba csináltam mikor főzőcskéztem!
2023. okt. 8. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!