Kezdőoldal » Ételek, italok » Konyhai praktikák » Saját készítésű tésztát...

Saját készítésű tésztát szeretnék. Milyen gépet válasszak? Melyik vált be nektek?

Figyelt kérdés
Találtam egyet,amibe csak belerakom az alapanyagokat,összegyúrja,és pikk-pakk már nyomja is,23-ért,de nekem ez olyan hihetetlen.
2013. jan. 27. 13:55
 1/2 anonim ***** válasza:
Anyám még deszkán csinálta nyújtófával, késsel. Gyorsabb is, olcsóbb is.
2013. jan. 27. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
linkelsz?mert én ilyen gépet csak 35-40korul láttam.Amúgy tésztát gyurni egyszerű,10deka reteslisztenkent 1 tojás,és semmi más nem kell bele,szerintem nagyon finom...Nekem egyszerun 5-6ezres tekeros gépem van,ez csak csikokra nyújtja és max széles meg vékony meteltet csinál.A farfellehoz ezeket felcsikozom és masnit formalok belőle,kockatesztat késsel simán lehet vágni.A többi csak a fantaziadon múlik,meg a googlen,ami sok tippet ad.
2013. jan. 27. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!