Kezdőoldal » Ételek, italok » Konyhai praktikák » „Nyers” házi tepertőből lehet...

„Nyers” házi tepertőből lehet készíteni ehető krémet?

Figyelt kérdés

Rutinos vagyok a zsírszalonna kiolvasztásban, legalábbis eddig ezt hittem magamról. Most a szokott márkából és helyről olyant kaptam, ami nagyobb darabokra volt kockázva és sok húsos rész volt rajta. Én azt szeretem, de ennyi nem szokott lenni.

Megszokott módon tettem mindent. De a végeredmény az lett, hogy a húsos rész teljesen rendben, de a többi olyan, mintha nem is érte volna hő. Ha levágom róla a húst, teljesen olyan, mintha egy füstölt szalonnából származna. Nem kellemes enni. Ízével nincs gond, de mégsem esik jól.

Ha ledarálom, beízesítem, jó lehet szerintetek?


2023. okt. 10. 16:27
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

A helyedben a zsíros részeket levágnám a húsosról és még egyszer sütném, kiolvasztanám belöle a zsírt.

Krémet lehet belöle csinálni, de az eredmény kb zsír lenne, nem az, amit akarsz.

2023. okt. 10. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Túl jó nem lesz,nem lesz kemény az állaga a krémnek.

Próbáld meg tovább sütni talán akkor.

2023. okt. 10. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Hát attól tartok én is. Tovább sütni nem tudom, mert a húsos rész már nem bírná. A fehér meg részben túl kevés, részben körbeveszi a húsos.
2023. okt. 10. 17:36
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Az milyen zsírszalonna, ahol a húsos részek közt van valamennyi zsíros?

Csak úgy lehetne valamit kezdeni, hogy a húsos részeket leszeded, és a maradékot megsütöd rendesen.

2023. okt. 10. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!