Kezdőoldal » Ételek, italok » Konyhai praktikák » Ehetö lesz még a pörkölt?Pörkö...

Ehetö lesz még a pörkölt?Pörköltet föztem de a hagymát és a hust egyszerre tettem a zsiradékra.Elég sok lét engedett.Gondolom elöbb csak a hagymát kellett volna.

Figyelt kérdés

2022. okt. 31. 19:40
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
ttől még nem lesz ehetetlen, simán lehet jó a végeredmény. Az se baj, ha most sok a leve, majd elfő egy része.
2022. okt. 31. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
92%
Igen, ehető lesz. Legfeljebb nem pörkölt lesz a végeredmény, hanem paprikás.
2022. okt. 31. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem lehet probléma. Majd elfő a leve, sajnos túl nagy a húsok víztartalma.
2022. okt. 31. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
15%
Ha pörköltet szeretnél akkor először hús, majd ha zsírjára pirult (ezért pörkölt a neve) megy bele a hagyma. Só, fűszer ízlés szerint, víz ha szükséges. Pirospaprikát pedig a főzés befejezése előtt max negyed órával tedd hozzá (így nem ég le).
2022. okt. 31. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
79%
#4-esre ne hallgass, balf#sz
2022. okt. 31. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
61%
én is mindig hagymát tenni ismertem először zsiradékra
2022. okt. 31. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
55%
4: Hidd el nekem, nem jó dolog a Street Kitchen. A hús előre pirítása az egyetlen dolog abban a receptben, de még az sem megoldható, mert a legtöbb húsból annyi víz távozik, hogy neked már nem is kell tenned a pörkölthöz.
2022. okt. 31. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
37%

Nem tudom, milyen Street Kitchen-ről beszélsz.

Az sajnálatos, hogy eddig senki sem tudta rajtam kívül, hogyan készül a pörkölt (ami nem a paprikás, amit itt ilyen névvel illettek). Kérdezzetek meg egy főzni tudó, étteremben dolgozó szakácsot, ugyanezt a receptet fogja mondani.

2022. okt. 31. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
38%

8. "Az sajnálatos, hogy eddig senki sem tudta rajtam kívül, hogyan készül a pörkölt (ami nem a paprikás, amit itt ilyen névvel illettek)."


Így van, a magyarok nagy %-a nem tud pörköltet főzni, csak paprikást. Ami valóban nem pörkölt

2022. nov. 1. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
33%
Paprikás, és pörkölt között az a különbség hogy a pörkölt mivel a nevébe benne van pörkölik a húst és úgy a hagyma utána stb..De van aki hagymával együtt pörköki...A lényeg hogy pörzs anyag legyen! A paprikást nem pörkölik elő! Hagymára megy a hús és a többi... Ja és még annyi különbség hogy a paprikást habarják, a pörköltöt nem!
2022. nov. 1. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!