Kezdőoldal » Ételek, italok » Konyhai praktikák » Öt darab narancsot kifacsartam...

Öt darab narancsot kifacsartam, kb.3 dl levet nyertem csak ki belőle (a héját sajna kidobtam). Milyen italt tudnék belőle készíteni?

Figyelt kérdés
Egyszerű hozzávalókra gondolok, ami általában van itthon, pl. tej, cukor, citrom, fahéj, szóda, esetleg vanília, de kérlek ne írjatok alkoholos, illetve egzotikus receptet! Banán és alma van még a spájzban. Köszi!
2010. okt. 19. 14:03
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha banánnal turmixolod, finom lesz, mi úgy szoktuk. Én tejjel nem szeretem. De... miért nem iszod meg önmagában, nagyon finom úgy is.
2010. okt. 19. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

:) Hát azért, mert ha öntök hozzá ezt azt, akkor több is lesz 3 dl-nél, finomabb is, és megkínálhatom a páromat legalább egy pohárral... :)


Mennyi banánt adnál ehhez hozzá? És csak banánt? Köszike amúgy!

2010. okt. 19. 14:20
 3/7 anonim ***** válasza:

Én is a frissen facsart narancslére szavazok.

Én úgy szoktam, hogy egy egész narancs levét és egy fél grapefruitot csavarok ki. Ez kb. 2 dl lesz, de úgy, hogy a húsát is teáskanállal belekapirgálom a pohárba, tehát így nem megy feleslegbe semmi, csak a héja.

Egészséges és sok benne a vitamin, ami kell is az ilyen influenzás időben. Ne keverd szerintem, esetleg egy kis banánnal turmixolhatod, ha nem akarod így meginni.

2010. okt. 19. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Második: egy db banánt szoktam ennyihez adni.

Ha van otthon más fagyasztott gyümölcs, pl. szeder, málna, azokkal különösen finom. De gondolom, nincs kéznél, mi is direkt emiatt szoktunk tartani otthon. Azokból kb. 8-10 szem elég.

2010. okt. 19. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Megittam így ahogy van. De azért köszönöm a válaszokat! :)
2010. okt. 19. 14:58
 6/7 A kérdező kommentje:
Majd holnap kipróbálom amit mondtál második! Jól hangzik!
2010. okt. 19. 14:58
 7/7 anonim ***** válasza:

A narancs sárgarépával isteni, ehhez mehet almalé is.

Ha szereted a Kubut, az is ilyesmi ízekben van.

2010. okt. 19. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!