Kezdőoldal » Ételek, italok » Konyhai praktikák » Pár évvel ezelőtt láttam a...

Pár évvel ezelőtt láttam a neten (magyar és külföldi oldalon is) olyan szilikon eszközt, amelyet mikrohullámú sütőben kell használni héjában sült/főtt krumpli készítéséhez, de most sehogy sem találom. Aki tudja, miről van szó, kérem, adjon linket?!

Figyelt kérdés
Illetve, ha van tapasztalatotok is ezzel az eszközzel kapcsolatban, akkor kérem, írjátok meg azt is! Köszi!

nov. 16. 15:12
 1/8 anonim ***** válasza:
82%
Semmilyen szilikon eszköz nem kell hozzá. Berakod a krumplit és 5-10 perc alatt kész.
nov. 16. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
83%
Ikeában lehet ilyesmit venni
nov. 16. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
76%

A szilikon nem igazán egészséges, mégha kapható is ilyen célokra.

Egyébkénbt bármilyen üvegedényben tudsz krumplit sütni/fözni, nem kell hozzá, pontosabban fölölseges bármilyenspeciális eszköz.

nov. 16. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
83%

[link]

Erre gondolsz? Microwave potato bag néven keresd. Némelyikbe plusz szilikon cucc is van krumplinként.



Egyébként ha villával beeldofsz parat a krumpliba es egy tanyeron berakod a mikroba merettol fuggoen 8-15 percet, akkor pont olyan jo lesz mint mindenfele eszkoz nelkul

nov. 16. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Igen, én is tudom, hogy hogyan lehet mikróban héjában sült krumplit készíteni, de ez az eszköz nem nekem lenne véve, hanem egy ismerősömnek, aki nagyon nehezen szánja rá magát bármire és szerintem ezzel az eszközzel jobban menne neki.

Kicsit autista.

Üveg edényt nem mer használni.


#4. Nagyon köszönöm a linket, de sajnos nem ez az, ezt én is megtaláltam, de ez nem az.


Amire én gondolok, az szilikon és abba kellett betenni a krumplikat.


Valaki írta, hogy nem egészséges a szilikon. Miért? Erről még nem hallottam.

nov. 16. 16:44
 6/8 anonim ***** válasza:
83%
nov. 16. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

#6. Tudod, hogy egy olyan videót küldtél el, ami arról szól, hogy hogyan kell ilyen tasakot varrni?

Nincs varrógépem. Sajnos. Azért köszi.


De az a szilikon tok érdekelne, az csak szilikonból volt, textil része nem volt.

nov. 16. 17:15
 8/8 A kérdező kommentje:
Amúgy jó ötlet.
nov. 16. 17:16

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!