Kezdőoldal » Ételek, italok » Konyhai praktikák » Rozsdamentes újratölthető...

Rozsdamentes újratölthető kávékapszulába lehet tenni instant kávét?

Figyelt kérdés
Most kaptam Dolce Gusto Mini Me készüléket, viszont RENGETEG instant kávém van itthon. Láttam, hogy lehet bele kapni ilyen újratölthetős kapszulát, ha abba beteszem az instant kávéport, akkor ugyanúgy lefőzi?

nov. 26. 14:29
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
De miért kellene az instant kávét kapszulába tölteni? Csésze, forró víz.
nov. 26. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Szerintem jobban átmosná, illetve előre el lehetne készíteni. Reggel csak betenném a főzőbe és egy perc múlva ihatnám is, nem kéne vacakoljak vele akkor.
nov. 26. 14:53
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Az instant kávét nem átmosod, az feloldod.
nov. 26. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Akkor nem lesz így jobb íze, hogy ilyen módszerrel készül el?
nov. 26. 15:05
 5/5 anonim ***** válasza:
57%
Oszt mi a lóf#sz értelme lenne ennek, amikor az instant kávét 1 másodperc megcsinálni, mert csak vízben kell feloldani. Kb annyi értelme lenne, mint venni a boltban egy gyrost, otthon szétszedni húsra, zöldségekre, szószra, pitára, majd másnap újra összerakni és örülni neki, hogy milyen jó, hogy nem kellett megfőzni... Elmebaj.
nov. 26. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!