Kezdőoldal » Ételek, italok » Konyhai praktikák » Uncle Bens édes-savanyú...

Uncle Bens édes-savanyú szószt hogy lehet feldobni?

Figyelt kérdés

Mivel akciós volt, hozott a férjem kettőt. 🤦 Miután megbeszéltük legutóbb, hogy ehetetlen, túl édes, túl ecetes, és ezért többet nem veszünk.

Kérdés: van valakinek ötlete, hogy mivel lehet feldobni? Nem látom értelmét, hogy tönkretegyek vele egy adag húst is, hogy aztán azzal együtt kerüljön a kukába. Viszont nem szívesen dobnék ki két üveg drága szószt se. Nincs valakinek bevált receptje, amivel fel lehet dobni? Vagy mihez lehet felhasználni?



dec. 14. 11:11
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
75%

Ha én csinálom akkor paradicsom konverv, cukor.só,ecet víz plusz,fűszerek, metélt zöldségek az alap.

Ehhez rakj az üvegesből.

dec. 14. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Ajándékozd vsgy cseréld el. Tele van a facebook "tul sokst foztem" meg "sok a kajám" meg zero waste csoporttal.


Egyebként ha valami erősebbel tudod elnyomni akkor lehet ehető. Pl ecetet valami tejessel vagy zsírossal. Túl fűszereset higítással. Én lehet valami milánói jellegűt csinálnék sok tejfollel paradicsomszosz hozzaadasaval

dec. 14. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
56%
Vagy csak simán ne legyetek ennyire finnyásak.
dec. 14. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
90%
Én még rakok hozzá plusz ananászt :)
dec. 14. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
33%
Nagybácsival
dec. 14. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Csak az üveg felét hasznd fel, higisd fel alaplével vagy vízzel, tegyél hozzá még valamilyen zöldséget, a másik megmaradt felét fagyaszd le máskorra.
dec. 14. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
23%
5:)))
dec. 14. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
48%
Megfogod erősen két kézzel alulról és teljes erőből magasra suhintod a plafon felé.
dec. 14. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
mikor ilyeneket olvasok, bűntudatom van és szégyenérzetem hogy leszóltam anyát mikor csak Coopos édes-savanyú szószt hozott, hogy az mennyivel rosszabb mint az eredeti Uncle Ben's (ami amúgy már nem létezik mert átkeresztelték Ben's Originalra a nevet) és belegondolok hogy amit én a jó szintnek tartok az másnak pont ehetetlen és inkább nem venné, pedig tényleg milyen drága lett mostanában, hát elgondolkodom a gasztro szinteken
dec. 14. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

#9

Eddig nem volt ilyen. Azt hiszem, tavasszal vettünk, mikor megállapítottuk, hogy megváltozott az íze, rettentően ecetes lett. Ez az egyetlen íz, amit érezni lehet, gyakorlatilag.

Erre itt figyel most két üveggel is, mert "akciós". Annyira meg mi sem állunk jól, hogy teljesen jó ételt kidobjunk.

dec. 14. 20:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!