Kezdőoldal » Ételek, italok » Konyhai praktikák » Milyen keto (liszt+cukor...

Milyen keto (liszt+cukor mentes) sutiket/desszerteket lehetne kesziteni ezekbol az alapanyagokbol?

Figyelt kérdés

- csokis feherjepor (tejfeherje)

- inulin (olyan mint a liszt, feher edes rostanyag)

- eritrit

- tojas

- natur vajkrem

- habtejszin

- etolaj

- natur joghurt

- natur 20% tejfol

- holland kakaopor

- tehenturo

- vaj



jan. 16. 15:36
 1/6 anonim ***** válasza:

Kakaoporbol es a tojasokbol es az eritritboo tudsz piskotat sutni.

Siman tepsin egy negyzetet.

Utana azt megtoltod es feltekered. Vagy 3 csikra vagod es mindet megkened kremmel es egymasra pakolod


Krem lehet a habtejszin felverve a a feherjeporral mint edesites es izesites. Ha van gyunoocs akkor abbol is tennek bele. Vagy citromot.csak h tobb ize legyen.


De sima kakaos turokremet is csinalhatsz. Turo, joghurt es a kakao. Szinten jobb lenne gyumolccsek.


Meg egy opcio a bedobalos suti de azt siman kakaoval gyumolcs nelkul nem javaslom. Az egy tejfollel es olajjal dusitott piskota. Es s tetejere szokas a gyumolcsot tenni.


Ha piskotat sutsz a kakaoporbol akkor poharkremet is csinalhatdz. Pohar aljara a piskota, ra egy krem. Pl habtejszinnel fellazitott edesitet turo.


Igazabol itt nekem nagyon hianyzik barmilyen izesitoanyag az osszetevokbol.

jan. 16. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Az első válaszolóhoz hasonlóan én is valami tekercsre gondoltam. De akár azt is csinálhatod, hogy ugye tojásból, kakaóból és édesítőszerrel sütsz piskótát, majd tejszeletet csinálsz belőle. Szóval csinálsz egy habtejszínes tölteléket. Én mondjuk általában úgy szoktam, hogy mascarpone + habtejszín (és eritritol), de igazából szerintem túróval is finom lenne, illetve a natúr vajkrém is jó lehet bele, szóval ami szimpibb.
jan. 16. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Passz, de ezeket dobd ki! :

-csokis feherjepor (tejfeherje),

-eritrit,

-natur vajkrem,

-etolaj.

febr. 21. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
3 Te meg ne szolj hozza a kerdeshez! Kerdezte azt valaki, hogy ninositgesd az alapanyagokat?
febr. 21. 11:02
 5/6 A kérdező kommentje:
*minősítgesd
febr. 21. 11:02
 6/6 anonim ***** válasza:
Hinnye, de frusztrált valaki... 🤣
febr. 21. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!