Kezdőoldal » Ételek, italok » Konyhai praktikák » Tartóban vagy anélkül?

Tartóban vagy anélkül?

Figyelt kérdés

A feleségemmel újabb súrlódási pontot találtunk. Én vagyok a boltbajáró, és amikor meghozom a tojást, szerintem célszerű azt tartóval együtt betenni a hűtő egy polcára. Szerintem ez így jobb, mert felhasználáskor egy mozdulattal előveszed, majd elrakod, nem sérülnek a tojások és így tudod, hogy melyik a régi tartó és melyikban vannak az újak.

A feleségem mindig kiharcolja, hogy egyesével rakjam be őket egy fiókba, de szerintem ez butaság, mert a kocogástól sérülhetnek, összekeveredik a régi meg az új, és egyesével kell őket elhordani a konyhapultra. A vitában a feleségem érve: csak.

Ti melyik módszert tartjátok a jobbnak?


jan. 19. 14:35
A kérdező szavazást indított:
Tartóban kell betenni a hűtőbe
Egyesével kell őket betenni a hűtőbe
27 szavazat
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
88%
Nem teszem a tojást a hűtőbe, teljesen felesleges. De ha ott tárolnám, akkor a tartóval együtt tenném.
jan. 19. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
24%
A hütöbe teszem, mert máshol nincs hely, de fölösleges. A hütöben direkt van beépített tojástartó, abban teszem a tojásokat. A bolti tartós semmi esetre sem tenném a saját hütömbe, a boltban rettentö sok kosz ráragad.
jan. 19. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
63%
Minek hűtőbe rakni? A boltban is egy polcról veszed le és nem egy hűtőből ki.Én ha hűtőbe raknám akkor csak dobozostól.Amúgy meg rávan írva minden egyes tojásra a dátum, hogy meddig jó.
jan. 19. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
70%
3-as: sokan azért is rakják a hütöbe, mert máshol nincs rá hely - az asztal közepén csak nem maradhat. AKinek kis konyhája van, annak nincs más lehetösége.
jan. 19. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
59%

oké értem, és ezért le kell pontozni? 🤔 #3.

Hát ahova rakja a tésztát meg a konzerveket ott nálam el fér egy doboz tojás.

jan. 19. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
66%
Én a hűtőbe rakom az ajtón levő tojástartóba. Azért rakom a hűtőbe, mert azt gondolom, így tovább eláll. Amelyik koszos, azt letörlöm, hogy felhasználáskor már ne legyen olyan. Mindig úgy pakolom be, hogy tudjam, melyik a régebbi, mert azokat használom fel előbb.
jan. 19. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
LoL
jan. 19. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
0%
A nők meg a józanész sosem voltak jóbarátok.
jan. 19. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Amikor 30 tojást veszünk, akkor azt kiszoktuk szedni a tartóból, mert tudjátok, az a lefóliázott, nagy tartó, nekem nem szimpi, könnyebb anélkül. De amikor nem egy nagy 30-as tartóval veszünk, hanem a 10 tojásos tartókban, akkor abból nem szoktuk kiszedni a tojást.
jan. 19. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
49%
Nem teszem hűtőbe, csak a főtt tojást. Felesleges. A boltban sincsenek hűtve, se a piacon....
jan. 19. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!