Kezdőoldal » Ételek, italok » Konyhai praktikák » Igazán működő pácolási módszer...

Igazán működő pácolási módszereket szívesen fogadnék. hogy lehet elektromos sütőben (nem air fryer, hanem beépített sütő) csirkemell szeleteket omlósra sütni? mindet megpróbáltam de kihűlve olyan mind mint a bakancs talpa.

Figyelt kérdés

ápr. 20. 10:28
 1/8 anonim ***** válasza:
64%

Korbepiritod serpenyoben oldlaneknt 30 mp alatt. Utana 150 fok 15 perc.

Tulsutod.


Na meg a csirkemell nem arra valo hogy kihutsd vagy ujramelegitsd

ápr. 20. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
48%
Joghurtban szoktam pakolni, sosem száradt még ki
ápr. 20. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
sokat szoktam megsütni egyszerre. egy egész tepsivel. ezért hűl ki nyilván az amit máskor ennénk meg mivel egyszerre nem esszük mind meg. az is a lényeg.
ápr. 20. 11:20
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Joghurtos tényleg a legjobb Ha előző este bepacolod másnap délben pedig sütöd omlós finom lesz.Johurt kicsit hamarabb égni kezd.
ápr. 20. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
joghurttól nem lesz savanyú? sose hallottam ezt a módszert
ápr. 20. 11:31
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem nem kell vastagon de nem érezni rajta,olajat is szoktam belerakni és akkor már olaj nélkül sütöm.
ápr. 20. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Csinálhatsz vele bármit. A lényeg,hogy a végén fedd be!! Tehát a nedvességet tudja visszaszívni magából. Tehát ha ilyen sütűsen csinálod, akkor az utolsó 5-10 percnél fedd le fóliával, és ez maradjon is rajta később is. Csak a husika kivételekor vedd le ideiglenesen.
ápr. 21. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nem, nem lesz savanyú a joghurttól és megégni se fog, mivel én le szoktam mosni róla.
ápr. 21. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!