Kezdőoldal » Ételek, italok » Konyhai praktikák » Mennyi joghurt készül el...

Mennyi joghurt készül el 1liter tejből, és két pohár natúr joghurtból?

Figyelt kérdés
Aki már próbált házilag joghurtot készíteni, annak sikerült? Egy nap állás után tényleg joghurt lesz a lehűtött felforralt tejből?
2011. márc. 14. 15:34
 1/3 anonim válasza:

Szia!

Én már készitettem házilag de természetesem házi tejböl.

Még meleg volt a tej amikor hozzá kevertem a natur joghurtot.Letakartam és meleg helyen hagytam"dolgozni".Már régen volt de szerintem 1-2 napig biztos hagytam állni.De megérte mert nagyon finom volt!

Sok sikert a kisérletezéshez neked is!

További szép napot kívánok neked...

2011. márc. 14. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Élőflórás natúr joghurtot használj, és nem kell napokig állni hagyni ha meleg helyre teszed. Én általában este szoktam készíteni, és a konvektor mellé teszem állni. Reggelre már szépen besűrűsödik, és kész is.
2011. márc. 15. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

1,5 % tejjel készítettem, és a kedvenc natúr joghurtomat raktam bele.

Nagyon finom lett. :) Pedig se a házilag készült tejfölt, se a házi túrót nem szeretem, úgyhogy nagyon boldog vagyok, hogy végre valamit házilag is készíthetek magamnak, és ízlik is.

2011. márc. 19. 18:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!