Kezdőoldal » Ételek, italok » Konyhai praktikák » Mivel lyukasztják ki a tojást?...

Mivel lyukasztják ki a tojást? (a ki fújáshoz, hogy kirujt tojás legyen)

Figyelt kérdés
2011. ápr. 10. 15:32
 1/8 A kérdező kommentje:
léci segítsetek!
2011. ápr. 10. 15:35
 2/8 anonim ***** válasza:
Én egy nagyobb, vastagabb varrótűt használok hozzá. Óvatosan alul és felül is kilyukasztom, majd kifújom. Én egy kicsit ki is szoktam öblíteni vízzel a belsejét.
2011. ápr. 10. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
zsákvarró tűvel vagy kis méretű fúrószárral
2011. ápr. 10. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Zsákvarró tűvel, vagy a biztosító tű hegyes felével.
2011. ápr. 10. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Hústűvel. Óvatosan beszúrom, aztán alul ki, mielőtt meg teljesen kihúznám, kicsit megkeverem benne a tojást, úgy sokkal könnyebb kifújni, mintha külön lenne a sárgája és a fehérje. :)
2011. ápr. 10. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
köszi nagyon mindenkinek
2011. ápr. 10. 16:38
 7/8 Salx Narval ***** válasza:
Műszaki ember lévén, én finom dörzsvászonon koptatom meg a két végét, amikor elvékonyodott, tűreszelővel tágítom megfelelő méretre.:D
2011. ápr. 11. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
tök mind1 milyen tű csak nem legyen vastagabb kb 2 milinél, én nagyon vékonnyal szoktam mert annál nem szokott eltörni, és miután kilyukasztottam kicsit körbe forgatom hogy nagyobb legyen picit a lyuk, és szép kerek, és azon könnyen ki lehet fújni
2011. ápr. 21. 02:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!