Kezdőoldal » Ételek, italok » Konyhai praktikák » Mennyi ideig kell a füstölt...

Mennyi ideig kell a füstölt sonkát főzni? Tényleg csak fél órát és utána a levében hagyni kihűlni?

Figyelt kérdés

Mindegy hogy füstölt comb, lapocka vagy csülök?


Köszi


2011. ápr. 21. 20:52
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Na, kész lett tegnap, köszi a válaszokat. Elég jó lett, de persze kissé vízízű is. Lehet legközelebb nem áztatom éjszaka. A forró hús a saját levében hűlt ki.
2011. ápr. 24. 10:18
 12/14 anonim válasza:

kicsit későn, de írom:

Annyi ideig kell főzni, ahány kg. Ha 1kg akkor 1óra. Ha 1.5kg akkor 1.5óra. Főzés után hagyni saját levében kihűlni.

2011. máj. 9. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Akkor jó, ha belemegy a villa és simán kijön. Nem igaz a kilo/óra főzés én egy combsonkát főztem 3 óráig és csak 1.5 kiló volt.
2011. máj. 9. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
igen elottem irtak h akkor jo ha a villa ugy megy bele es jon ki mintha levegobe szurtad volna. a vizizen pedig ugy tudsz valtoztatni, hogy a lebe amiben elozo nap beaztatod teszel sot. (en lyukakat vagok bele kessel es fokhagyma gerezdeket tomok bele) ez persze csak azert mert mi imadjuk a fokhagymat. de aki nem undorodik tole annak csak ajanlani tudom
2011. máj. 15. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!