Kezdőoldal » Ételek, italok » Konyhai praktikák » Szikkadt kiflit fel lehet...

Szikkadt kiflit fel lehet frissíteni, vagy már csak gubának jó?

Figyelt kérdés
2011. jún. 16. 16:59
 1/8 anonim ***** válasza:

Fel lehet melegíteni sütőben, de rögtön meg is kell enni, mert ha kihül, kiszárad. 1-2 napossal meg tudod csinálni, régebbivel nem.

Én télen a radiátorra teszem fel. Sütőben elég neki egész kevés idő is.

2011. jún. 16. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
prézlinek is jó esetleg
2011. jún. 16. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Én melegszendvicset csinálok belőle olyankor. Mikrósat. :)
2011. jún. 16. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Vagy beleaprítod egy csésze forralt, cukrozott tejbe, esetleg kakakóaba, és ki-kanalazod! Gyerek korunkban sokszor ettünk ilyet!
2011. jún. 16. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
igen mikróban alacsony fokozatra beteszed néhány percre. de vigyázz, ne melegítsd túl, mert akkor teljesen megszárad!
2011. jún. 16. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Nekem mikróban elázik...
2011. jún. 16. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Nekem is olyan plöttyedt lesz a mikróban, fujj.

Én bevizezem a külsejét, és a minigrillbe teszem. Megpirul, finom ropogós lesz, de nem szárad ki a víz miatt.

2011. jún. 19. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
nekem nem szokott elázni, talán azért ázik el nektek, mert mikróból való kivétel után nem szabad lerakni, aztán ott hagyni, ha nem egy kicsit mozgasd a tálon, vagy ilyesmi, mert ha sokat van egyhelyben, akkor a kicsapodó párát visszaszívja. elég, ha 2-3-szor helyezed át pár cenitvel odébb.
2011. jún. 20. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!