Kezdőoldal » Ételek, italok » Konyhai praktikák » Hogyan lehetne felhasználni a...

Hogyan lehetne felhasználni a panírozásból maradt tojást?

Figyelt kérdés

Elég sok maradt, nem szeretném kidobni. Rántott sajtot csináltam (tehát nem halat vagy ilyesmit)

Rántotta? De kicsit lisztes-morzsás...


2011. aug. 31. 09:47
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Nem baj az, ha kicsit lisztes , morzsás, tégy még hozzá kevés lisztet, reszelj bele nyersen krumplit, sózd meg, borsozd meg, és süsd ki abban az olajban, amiben a sajtot sütötted.
2011. aug. 31. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Mi, lábatlant szoktunk csinálni belőle. Még egy kis lisztet meg morzsát tegyél hozzá, hogy formázható legyen. Akkor egy ilyen nagy lapos korongot csinálunk belőle, olajban kisütjük. Tészta helyett jó levesbetét.
2011. aug. 31. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Köszi!

Meg fogom próbálni! :o)

(Krumpli nélkül már próbáltam uezt, de úgy nem igazán ette a családom...)

2011. aug. 31. 09:57
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Bundás kenyérnek.
2011. aug. 31. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Nagyanyám tett bele még lisztet meg sót, amíg gyúrható lett, lereszelte csillag alakú reszelőn, megszárította, és lett neki belőle levestészta, amit rántott levesbe tett (tojás helyett).
2011. aug. 31. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Ja, és legközelebb egyesével üsd le a tojásokat, akkor nem lesz maradék.
2011. aug. 31. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

A krumplis ötlet nagyon jó,de krumpli helyett reszelhetsz bele cukkinit,kis liszt, bors,só,evőkanállal belekanalazod a forró olajba,és kisütöd,nagyon finom! :)


26/N

2011. aug. 31. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Le szoktam tenni a macskának, mert imádja.
2011. aug. 31. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Én meg a kutyának dom. Van hogy meg is sütöm neki rántottaként, de nyersen is szereti!
2011. aug. 31. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Én mindig keverek hozzá a maradék lisztből és prézliből (ez utóbbiból többet) és kis fasírtszerűket formálok belőle, majd kisütöm. Aztán párommal befaljuk, mert mind a ketten nagyon szeretjük :)
2011. aug. 31. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!