Kezdőoldal » Ételek, italok » Konyhai praktikák » Mit lehet tenni nagyon csípős...

Mit lehet tenni nagyon csípős étel esetén?

Figyelt kérdés
Az előbb rendeltem egy családi pizzát és extra csípősre kértem mert azt hittem kemény vagyok! De most az előbb ráharaptam valami zöldre és nagyon csíp majdnem felfordulok! Már majdnem könnyezek is! Mit lehet csinálni hogy elmúljon a csípő égető érzés? Az igaz hogy akkor is csípni fog amikor kijön???? Help!!!
2009. ápr. 30. 21:32
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
29%
Igyál rá pálinkát!
2009. ápr. 30. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
NEm lehet, taxizom, na éjszaka is megyek dolgozni!
2009. ápr. 30. 21:40
 3/13 anonim ***** válasza:
37%
csoki,illetve jég
2009. ápr. 30. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
23%
Az ciki. Amúgy nem sok eszed lehet, ha csípőset rendeltél és köz ben nem bírod. Erről ennyit.
2009. ápr. 30. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Legközelebb rendelj tejbegrízt, ezt a pizzát meg küld el nekem!:)

Viccen kívül: a csoki és a rostos üdítő nagyon jó!

2009. ápr. 30. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Na közben kicsit enyhült meg majd bemegyek az éjjel nappaliba csokiért. Milka jó? Jeget nem tudok szerezni meg félek hogy összevizezné az ülést.

Előző válaszoló: gyere ki ha nagyon kemény vagy itt vagyok a droszton a Lurdy háznál majd meglátjuk ki a kemény!

2009. ápr. 30. 21:46
 7/13 anonim válasza:
100%

állítólag a tej jó a csípős cuccokra!!( a mythbustersben láttam :D)

am én is szoktam enni csípőset enni, néha úgy hogy törölgetem a könnyeimet, de eszem tovább mert szeretem :) apukámtól örököltem... bocs az off-ért

22/L

2009. ápr. 30. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
28%
Ne haragudj, de most nincs igazam vagy igazam van. Vagy igazad van de nincs igazam. most melyik. nem kell megsértődni kispupák.
2009. ápr. 30. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
A tej tényleg jó, én imádom a csípőset bírom is, de nagyanyám kutyaf*sza paprikájától én is be szoktam könnyezni. Olyan darált erős paprikát is gyárt az öreglány! Ezek a chili fűszerek a boltban mind elmehetnek a sunyiba. Egyszer adott a konyhámba egy fűzért dísznek, de szigorúan megtiltotta, hogy ledaráljam, nehogy megvakuljak. :O Nem mertem kipróbálni, hogy túloz-e. Szóval én tejet iszok ilyenkor és tényleg jó is, egy-két korty jelentősen enyhíti a kínt, a víz ilyesmi nekem nem volt jó sőt csak rosszabb lett.
2009. ápr. 30. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, közben már elmúlt!
2009. ápr. 30. 22:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!