Kezdőoldal » Ételek, italok » Konyhai praktikák » Mit lehet tenni nagyon csípős...

Mit lehet tenni nagyon csípős étel esetén?

Figyelt kérdés
Az előbb rendeltem egy családi pizzát és extra csípősre kértem mert azt hittem kemény vagyok! De most az előbb ráharaptam valami zöldre és nagyon csíp majdnem felfordulok! Már majdnem könnyezek is! Mit lehet csinálni hogy elmúljon a csípő égető érzés? Az igaz hogy akkor is csípni fog amikor kijön???? Help!!!
2009. ápr. 30. 21:32
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%
A tej tényleg nagyon jó, egy kortyal öblögetni kell kicsit és el is múlik a csípés. Kezdő koromban mindig ezt csináltam, de azóta megedzettem magam. :D
2009. máj. 1. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
80%
A méz is segít ilyen esetben, saját tapasztalatból tudom.
2009. máj. 2. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:
Tej,sajt,yoghurt.Ugyan is a tejfélékben olyan anyag van ami a csípős dolgot fellazítja,aztán igyál rá vizet.Ez az egyik legtöbbször használt módszerem,mikor eszek wasabit és chilit egyszerre.
2013. dec. 7. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!