Kezdőoldal » Ételek, italok » Konyhai praktikák » Hogy lehetne normálisan...

Hogy lehetne normálisan megcsinálni?

Figyelt kérdés
Pesten ettem egy kis szendvicsesnél oan szendvicset amiben isteni finom mézes mustáros krém volt az alap. Próbáltam megcsinálni. Ha vajat verek ossze mézzel, mustárral akkor az átitatja a kenyeret teljesen de az a szendvics nem oan volt. Tojásat is próbáltam belekeverni de úgy sem volt jó. Szerintetek hogy próbáljam?
2011. nov. 7. 11:18
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Koszonom szépen a válaszokat. Majd kipróbálom az otleteket
2011. nov. 7. 18:04
 12/14 A kérdező kommentje:
Mivel h nem pesti vagyok hanem ... hát rohadt messze lakok onnan, nem fogok egy fél vagyont arra kolteni h felmenjek megkérdezni.
2011. nov. 21. 18:43
 13/14 anonim ***** válasza:
11-07 17:33-al egyet értek
2011. nov. 26. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező!


Szerintem, ha meg is kérdeznéd, nem mondanák el. Mivel, ez egy "titkos recept" , és hogy vegyed meg náluk, és ne otthon csináld meg olcsóbban, ezért nem mondanák el.


Remélem segítettem

Üdv: Kolli

2011. nov. 26. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!